Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 67

Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadók. 30. sz. Bp.,[1928],Athenaeum, 500 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, körbevágott. A szerző, Westsik Vilmos (1883-1976) Kossuth-díjas mezőgazdasági szakember által dedikált.
17040.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
Jécsai László: Melegágy és üvegház a házikertben. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 64 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól.
17041.

Rufpreis:
2 000 HUF
17042.

Rufpreis:
2 000 HUF
S. Bíró Géza: Szőlő metszése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1935, Növényvédelem és Kertészet, 61+3 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17043.

Rufpreis:
2 000 HUF
Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Kadocsa Gulya, Ránky Sándor és Urbányi Jenő. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter Növényegészségügyi Szolgálat. 1. sz. Bp., 1937,(Pária-ny.), 63+1 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17044.

Rufpreis:
2 000 HUF
Raoul Francé: Élet a termőföldben. Kerti séták. Sorszámozott Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben. Egy lap kijár
17045.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1910 2 db lisztkereskedők reklám nyomtatvány receptekkel 8p. + 4 p.
17046.

Rufpreis:
2 000 HUF
Növényvédelem és Kertészet színes képsorozatai. II. kötet. Szerk.: Kerekes Lajos. A gyümölcs kártevői II. Szőlő kártevők. Bp., [1943], Stephaneum-ny., 40 t. Kissé kopott és foltos kiadói illusztrált félvászon mappában.
17047.

Rufpreis:
1 600 HUF
Biszkup Ferenc-Guoth János-Horn Péter: Haszongalambtenyésztés. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1976, Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17048.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kováts Teréz: Háziczukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Bp., 1989., Múzsák. Az 1893-as Méhner Vilmos kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés.
17049.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jécsai László: Sziklakert. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. XIX. Bp., 1939, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés. + MNV Növényvédelmi Tájékoztató. Bp., én., Szikra-ny. Kiadói papírkötés, a borító szakadt és elvált a füzet testétől.
17050.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ribiszke, áfonya, bodza, fekete berkenye. Szerk.: Dr. Porpáczy Aladár. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17051.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF