Uhren

Zahl der Lose: 80

Daniel Klein quartz, bőrszíjas karóra, működik. d: 40mm
12129.

Rufpreis:
3 000 HUF
Omega zsebóra másodpercmutatóval, láncon, működik, kopásnyomokkal, d: 5 cm
12130.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Tissot PR50 férfi quartz karóra bőr szíjjal, kopott, működik, d:36mm
12131.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Rado - Conway 20 automata - 625.3090 karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, dátum funkcióval, működik, kopott, karcos, d: 36,7 mm
12132.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Hebdomas 8 napos zsebóra 1925 körül, acél tokos, karcos, sérült számlappal, szép, működő állapotban d: 50 mm
12133.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Charles Hahn & Co, Landeron, Svájc, másodperc mutatós zsebóra, jelzett, nem működik, hiányos sérült. d: 50 mm
12134.

Rufpreis:
2 000 HUF
Camos férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, tisztításra szorul, kopott, karcos, sérült d: 32mm
12135.

Rufpreis:
5 000 HUF
Meister Anker karpereces d:6cm női karóra, mechanikus szerkezettel, működik, kopott, d: 32mm
12136.

Rufpreis:
5 000 HUF
Osco férfi karóra, mechanikus szerkezettel, dátum funkciós, működik, kopott, karcos, kék számlap, szíj nélkül, d: 35mm
12137.

Rufpreis:
5 000 HUF
LIP Chronometer , karcos számlappal, mutató nem forog, szép, működő állapotban d: 45 mm
12138.

Rufpreis:
4 000 HUF
Seiko 5 automata karóra naptár funkcióval, működő, jó állapotban, karcos üveggel. d:36 mm
12139.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Glasshütte női karóra, Kézi felhúzós, működő állapotban, fém szíjjal. 34x14 cm
12140.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF