Stich

Zahl der Lose: 60

cca 1836 Karl August Schwerdgeburth (1785-1878): Kölcsey Ferenc (1790-1836), acélmetszet, jelzett a nyomaton, kissé foltos, 10x8 cm, lap: 23x16 cm
10813.

Rufpreis:
1 800 HUF
Josef Friedrich August Darbes (1747-1810) festménye után: Leonhard Euler portréja, 1900 körül. Fotógravűr, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé foltos, 18x14 cm
10814.

Rufpreis:
800 HUF
Christian Albrecht Jensen (1792-1870) festménye után: Carl Friedrich Gauß portréja, 1900 körül. Fotógravűr, papír, jelzett a metszeten, lap alja kissé foltos, lapszéli kisebb szakadásokkal. 18,5x14,5 cm
10815.

Rufpreis:
800 HUF
Albert Henry Payne (1812-1902): Die Katholische Kirche in Leipzig. Acélmetszet, papír, paszpartuban, védőfóliában, 16,5x11,5 cm
10818.

Rufpreis:
1 200 HUF
Roberts - William French (1815-1898): Pillnitz. Acélmetszet, papír, paszpartuban, védőfóliában, 17x11,5 cm
10819.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bristol, The Quay, St. Augustines Back. Színezett acélmetszetről készült modern reprint, paszpartuban, védőfóliában, 14,5x9,5 cm
10820.

Bristol, The Quay, St. Augustine's Back. Színezett acélmetszetről készült modern reprint, paszpartuban, védőfóliában, 14,5x9,5 cm

Rufpreis:
1 200 HUF
II. József magyar király, német-római császár, Erdély fejedelmének portréja, 1780 körül. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, lap széle kissé sérült, 23×17 cm
10821.

Rufpreis:
5 000 HUF
A londoni westminsteri apátság látképe. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 1800 körül, hajtásnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, 13x18,5 cm
10822.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Binder János Fülöp (1736?- 1811): Ezen három közül kinek kell hitelt adni, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, részben kézzel színezett, kissé foltos, 17x12 cm
10823.

Rufpreis:
5 000 HUF
Jézus születése (Christi Geburt), 1700-1800 körül. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, lap széle kissé sérült, lap alján későbbi bélyeggel és bélyegzéssel. 17x13,5 cm
10824.

Rufpreis:
2 000 HUF
2 db régi metszet, 1800 körül: Die Horatier und Curiatier. Rézmetszet, papír, John (?) jelzéssel a metszeten. Hajtásnyomokkal, lap széle kissé foltos, 13,5x9,5 cm + Johann Friedrich Churfürst von Sachsen bitte den Kaiser Karl V um ein fürstliches Gefängniß. Rézmetszet, papír, részben színezett, Weinrauch jelzéssel a metszeten. 13x8 cm
10825.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1665 Tartarischen Cham, of Keizer van Sina, metszet, paszpartuban, 11,5×16 cm
10826.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF