Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 191

Barna János, Sümeghy Dezső: Nemes családok Csanádvármegyében. Bp., 1998, Heraldika Kiadó. 241+2 p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15048.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fajcsák Attila: Az egri szőlőművelés szokásai és hiedelmei. Studia Agriensia 10. Eger, 1990, Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15049.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bakó Ferenc: Egri borospincék. Eger, 1998, Radó Nyomda Kft. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón ragasztásnyommal.
15050.

Rufpreis:
2 400 HUF
Schoen Arnold: A krisztinavárosi plébánia-templom. (Gróf Széchenyi István esküvőjének a temploma). Bp., 1937, Történetírás. 16 p. + 10 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a borítón ajándékozási sorokkal.
15051.

Schoen Arnold: A krisztinavárosi plébánia-templom. (Gróf Széchenyi István esküvőjének a temploma). Bp., 1937, "Történetírás". 16 p. + 10 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a borítón ajándékozási sorokkal.

Rufpreis:
1 800 HUF
3 db útikönyv - Bükk + Börzsöny + Mátra portyavezető. Bp., 1953-1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, kopottas állapotban.
15052.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kolligátum 2 műből:  Dr. Uzsoki András: Balatonfüred/Tihany. Veszprém, 1983, Veszprém Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva.; Keszthely és környéke. Gyenesdiás, Vonyarcvashegy, Balatonderics, Balatongyörök. Panoráma balatoni sorozata V. köt. Bp.,(1965),Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Könyvkötői kartonált papírkötés, átkötéskor az eredeti borítót felhasználták.
15053.

Rufpreis:
1 600 HUF
15054.

Rufpreis:
1 200 HUF
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15055.

Rufpreis:
800 HUF
Zboray Ernő: Az örök nyár hazájában. (Feljegyzések Jáva szigetéről). A hat világrész. Utazások és felfedezések. XV. Bp., 1924, Világirodalom (Weiler és Társa), 240 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel és bélyegzővel.
15056.

Rufpreis:
800 HUF
15057.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Winkler Elemér: A soproni céhek története a XV.-XIX. században. Sopron, 1921, Tóth Alajos. 56 p.
15058.

Rufpreis:
3 000 HUF
Italien in einem Bande. Praktisches Reisehandbuch. Vollständig neu bearbeitet von W. Schultz-Riesenberg. Griebens Reiseführer Band 80. Berlin, 1910-1911., Albert Goldschmit, I-VI+7-399+1+16 p. Vierte Auflage. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Hátul 1 db térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal, egy térképen javítással.
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF