Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 174

das Bruegel Buch. Wien, 1936. Anton Schroll & Co. Kiadói egészvászon kötésben.
16649.

Rufpreis:
800 HUF
Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Gorka Lívia műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16650.

Rufpreis:
1 200 HUF
1958-1971 Czóbel Béla (1883-1976) 2 kiállítási katalógusa:   Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon,26+2 p. + 16 t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Czóbel. Műcsarnok. Kiállítási katalógus. Bp., 1971., Globus-ny., 80 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16651.

Rufpreis:
1 000 HUF
16652.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tasnádi Attila: Nagyipari bútortervezés- és gyártás Magyarországon. 1945-1990. Bp., 2009, Orpheusz. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16653.

Rufpreis:
2 000 HUF
16654.

Rufpreis:
800 HUF
Major Máté: Breuer Marcel. Architektúra. Bp., 1970. Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval enyhén sérült. .
16655.

Rufpreis:
1 400 HUF
Lengyel László: A Theatrum Sacrum a magyarországi barokk művészetben. Különlenyomat az Egri Dobó István Vármúzeum Évkönyve Agria XXV-XXVI. kötetéből. Eger, 1991, Dobó István Vármúzeum. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16656.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zoellner, Tom: Szívtelen kő. Utazás a gyémántok világában. 2006, HVG könyvek. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16657.

Rufpreis:
1 600 HUF
1926 Théátre National de lOpera-Comique Saison 1926-1927. Lakmé linvitation a la valse. Paris, 1926, Willy Fischer. Franica nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. + Egykorú színházjeggyel.
16658.

1926 Théátre National de l'Opera-Comique Saison 1926-1927. Lakmé l'invitation a la valse. Paris, 1926, Willy Fischer. Franica nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. + Egykorú színházjeggyel.

Rufpreis:
1 000 HUF
Katona Imre: Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16659.

Rufpreis:
1 800 HUF
Botos János: A Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. és jogelődjei története (1773-1993). Bp., BÁV. 279/2000. számozott példány. Kiadói plüss kötés, jó állapotban.
16660.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF