Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 44

31638.

Rufpreis:
3 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság ~1970-1980. Für den Schutz der Arbeiter - und - Bauern - Macht / Von der Partei geführt - Der Arbeiterklasse treu ergeben - Mit der Sowjetunion für immer verbunden kétoldalas, jelzett Meissen-i porcelán plakett, eredeti tokban (98mm) T:1-
31639.

Német Demokratikus Köztársaság ~1970-1980. "Für den Schutz der Arbeiter - und - Bauern - Macht / Von der Partei geführt - Der Arbeiterklasse treu ergeben - Mit der Sowjetunion für immer verbunden" kétoldalas, jelzett Meissen-i porcelán plakett, eredeti tokban (98mm) T:1-

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
NDK ~1970-1980. Nationale Mahn- und Gedenkstätte sorozat fém emlékérmei Buchenwald, Sachsenhausen, Ravensbruck (3xklf) (36mm) T:1-,2 GDR ~1970-1980. Nationale Mahn- und Gedenkstätte series commemorative Buchenwald, Sachenshausen, Ravensbruck (3xdiff) (36mm) C:AU,XF
31640.

Rufpreis:
1 000 HUF
31641.

Rufpreis:
1 000 HUF
NDK 1972. Német Kultúrszövetség 1972 kétoldalas Br emlékérem műanyag tokban (40mm) T:1- GDR 1972. German Cultural Association 1972 two-sided Br commemorative medallion in case (40mm) C:AU
31642.

NDK 1972. "Német Kultúrszövetség 1972" kétoldalas Br emlékérem műanyag tokban (40mm) T:1- GDR 1972. "German Cultural Association 1972" two-sided Br commemorative medallion in case (40mm) C:AU

Rufpreis:
800 HUF
Német Demokratikus Köztársaság DN Otto von Guericke egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG feliratú dísztokban (115x83mm) T:1- Democratic Republic Germany ND Otto von Guericke one-sided, cast Br plaque in original display case with ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG inscription (115x83mm) C:AU
31643.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Otto von Guericke" egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti "ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG" feliratú dísztokban (115x83mm) T:1- Democratic Republic Germany ND "Otto von Guericke" one-sided, cast Br plaque in original display case with "ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG" inscription (115x83mm) C:AU

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Németország 1990. Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza jelzett Ag emlékérem tokban (20,13g/0.999/32mm) T:1- patina Germany 1990. Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland hallmarked Ag commemorative medallion in case (20,13g/0.999/32mm) C:AU patina
31644.

Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" jelzett Ag emlékérem tokban (20,13g/0.999/32mm) T:1- patina Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" hallmarked Ag commemorative medallion in case (20,13g/0.999/32mm) C:AU patina

Rufpreis:
1 400 HUF
18
Németország 1992. Kennedy / Ich bin ein Berliner kétoldalas, aranyozott tombak emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:1- (eredetileg PP) Germany 1992. Kennedy / Ich bin ein Berliner two-sided, gilt tombac medallion with certificate (30mm) C:AU (eredetileg PP)
31645.

Németország 1992. "Kennedy / Ich bin ein Berliner" kétoldalas, aranyozott tombak emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:1- (eredetileg PP) Germany 1992. "Kennedy / Ich bin ein Berliner" two-sided, gilt tombac medallion with certificate (30mm) C:AU (eredetileg PP)

Rufpreis:
800 HUF
Németország 1995. 50 éve béke Münchenben jelzett Ag emlékérem (19,86g/0.999/35mm) T:PP kis fo. Germany 1995. 50 Years of Peace in Munich hallmarked Ag commemorative medallion (19,86g/0.999/35mm) C:PP small spot
31646.

Németország 1995. "50 éve béke Münchenben" jelzett Ag emlékérem (19,86g/0.999/35mm) T:PP kis fo. Germany 1995. "50 Years of Peace in Munich" hallmarked Ag commemorative medallion (19,86g/0.999/35mm) C:PP small spot

Rufpreis:
1 400 HUF
16
Németország ~2000. Drezda, Frauenkirche kétoldalas fém emlékérem (40mm) T:PP Germany ~2000. Dresden, Frauenkirche two-sided metal medallion (40mm) C:PP
31647.

Németország ~2000. "Drezda, Frauenkirche" kétoldalas fém emlékérem (40mm) T:PP Germany ~2000. "Dresden, Frauenkirche" two-sided metal medallion (40mm) C:PP

Rufpreis:
1 000 HUF
Németország DN 3xklf fém emlékérem (34mm) T:1-2 Germany ND 3xdiff metal medallions (34mm) C:UNC-XF
31648.

Rufpreis:
1 000 HUF
Németország DN Adam Ries számtanmester / Annaberg-Buchholz aranyozott Br emlékérem dobozban (48mm) T:1- Germany ND Adam Ries rechenmeister / Annaberg-Buchholz golded Br commemorative medallion in case (48mm) C:AU
31649.

Németország DN "Adam Ries számtanmester / Annaberg-Buchholz" aranyozott Br emlékérem dobozban (48mm) T:1- Germany ND "Adam Ries rechenmeister / Annaberg-Buchholz" golded Br commemorative medallion in case (48mm) C:AU

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF