Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 44

~1950. Szakma kiváló dolgozója - Kereskedelmi Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, eredeti tokban T:2-
31711.

~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Kereskedelmi" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, eredeti tokban T:2-

Rufpreis:
1 400 HUF
23
~1950. Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, eredeti tokban T:2,2-
31712.

~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, eredeti tokban T:2,2-

Rufpreis:
1 400 HUF
~1950. M.N.D.SZ. (Magyar Nők Demokratikus Szövetsége) Népegészségőr zománcozott jelvény (22mm) T:1-,2 zománchiba
31713.

~1950. "M.N.D.SZ. (Magyar Nők Demokratikus Szövetsége) Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:1-,2 zománchiba

Rufpreis:
2 000 HUF
~1950. Sztálinváros zománcozott Br jelvény T:2 zománchiba
31714.

~1950. "Sztálinváros" zománcozott Br jelvény T:2 zománchiba

Rufpreis:
2 000 HUF
1953. Sztahanovista zománcozott fém kitüntetés T:2 egyik oldalon elszakadt a lánc
31715.

1953. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés T:2 egyik oldalon elszakadt a lánc

Rufpreis:
1 600 HUF
1954. Országos Mezőgazdasági Kiállítás fémkitűző (27x19mm) T:1-
31716.

1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" fémkitűző (27x19mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
1955. 50 éves a Textil Szakszervezet jelvény (3x) T:2-,3
31717.

1955. "50 éves a Textil Szakszervezet" jelvény (3x) T:2-,3

Rufpreis:
800 HUF
1956. Kossuth-díj II. fokozata ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés, 1956-os évszám T:1- Hungary 1956. Kossuth Prize, Silver Badge silver plated, enamelled Br decoration, with 1956 date on backside C:AU NMK.:526.a
31718.

1956. "Kossuth-díj II. fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés, 1956-os évszám T:1- Hungary 1956. "Kossuth Prize, Silver Badge" silver plated, enamelled Br decoration, with "1956" date on backside C:AU NMK.:526.a

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
1957. Kiváló Munkáért MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) zománcozott Br kitüntető jelvény eredeti dobozban + 1962. Kiváló Dolgozó aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, igazolvánnyal, sérült tokban + ~1970. A Szocialista Kultúráért zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban + 1978. Kiváló Dolgozó aranyozott, zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, igazolvánnyal, tokban T:1-2-
31719.

1957. "Kiváló Munkáért" MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) zománcozott Br kitüntető jelvény eredeti dobozban + 1962. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, igazolvánnyal, sérült tokban + ~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban + 1978. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, igazolvánnyal, tokban T:1-2-

Rufpreis:
1 600 HUF
1957- . MISZ (Magyar Íjász Szövetség zománcozott kitűző (15x15mm) T:1-
31720.

1957- . "MISZ (Magyar Íjász Szövetség" zománcozott kitűző (15x15mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
~1960-1970. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár - Törzsgárda zománcozott jelvény (19x30mm) T:1-
31721.

~1960-1970. "Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár - Törzsgárda" zománcozott jelvény (19x30mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1960-1970. Kiváló Újító bronz fokozata, zománcozott fém jelvény, miniatűrrel T:2
31722.

~1960-1970. "Kiváló Újító" bronz fokozata, zománcozott fém jelvény, miniatűrrel T:2

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF