Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 182

Banner János - Jakabffy Imre: A Közép-Dunamedence régészeti bibliográfiája 1960-1966. Összeáll.: Jakabffy Imre. Bp., 1968, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.
15660.

Rufpreis:
2 400 HUF
Ortutay István: József főherceg élete. Szeged, 1915., Engel Lajos, 220+4 p. A lapszámozáson belül 17 képpel. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
15661.

Rufpreis:
1 600 HUF
Herodotos történeti könyvei I-III. kötet. Fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Geréb József. Görög és Latin Remekírók. Bp., 1892, Franklin, Mindhárom kötet egybekötve, így komplett. Félvászon kötés, megerősített kötéssel, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. Árpástói marosszéki-szabédi Székely Pál (1891-1974) bányamérnök címeres ex librisével és tulajdonosi névbejegyzésével.
15662.

Rufpreis:
3 000 HUF
Peter Spufford: Hatalom és haszon. Kereskedők a középkori Európában. Bp., 2007, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. .
15663.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szálasi Ferenc: Hungarizmus 1. A cél. Alapvető világnézeti tanulmányok és beszédek. Bp., 2000, Gede Testvérek. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15664.

Rufpreis:
2 000 HUF
Láng János: A mitológia kezdetei. Bp., 1979. Gondolat. Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
15665.

Rufpreis:
3 000 HUF
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Népkönyvtár 4 sz. Bp., 1944, Magyar Élet. 512 p + XLV t. + 2 (kihajtható táblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói kissé foltos félvászon-kötés, kiadói foltos,kopott papír védőborítóban, volt könyvtári példány, kissé foltos lapélekkel.
15666.

Rufpreis:
3 000 HUF
15667.

Rufpreis:
2 400 HUF
Erdély öröksége. IV-VI. kötet. Bp.,1993-1994, Akadémiai Kiadó. Reprint! Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15668.

Rufpreis:
2 000 HUF
Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 1200 p. + 1 t. (kihajtható, színes melléklet 2 db térképpel). Első kiadás. Számos szövegközi fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel.
15669.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15670.

Rufpreis:
6 000 HUF
15671.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF