Flohmarkt

Zahl der Lose: 513

3 db különböző retro kulcstartó, fém és műanyag: Casino Hévíz feliratos, mini tollal (nem fog), bilincs és zseton alakú, jó állapotban, d: 4 cm, h: 5 cm és 10 cm
12127.

3 db különböző retro kulcstartó, fém és műanyag: "Casino Hévíz" feliratos, mini tollal (nem fog), bilincs és zseton alakú, jó állapotban, d: 4 cm, h: 5 cm és 10 cm

Rufpreis:
1 000 HUF
Sarome fém öngyújtó, bakelit tokban, kis kopásnyomokkal, 5×4 cm
12128.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Ezüstözött óralánc, h:39cm
12129.

Ezüstözött óralánc, h:39cm

Rufpreis:
1 600 HUF
Ezüstözött karlánc, h:19cm
12130.

Ezüstözött karlánc, h:19cm

Rufpreis:
1 200 HUF
Batmanes rugós bicska eredeti dobozában 16 cm
12131.

Rufpreis:
3 000 HUF
4 db vegyes bross, kopott. cca. 4-5 cm.
12132.

Rufpreis:
1 600 HUF
Botjelvények 11 db, (Menesul 1950 m. visszatért 1939, Kőrösmező Tisza eredete, Visegrád, Tiszaborkuti, Körösmező, MÁV üdülő Mátraháza, Püspökfürdő, Tiszabogdán stb.)
12133.

Rufpreis:
5 000 HUF
5 db régi NDK-s fecskendő
12134.

5 db régi NDK-s fecskendő

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Brandenburgi kapu, fém, kopott, m: 8 cm
12135.

Rufpreis:
4 000 HUF
His Masters Voice gramofontűk cca. 100 db, eredeti csomagolásában. Kopott. His Masters Voice (HMV) volt a neve annak a nagy brit lemezkiadónak, amelyet 1901-ben hozott létre a The Gramophone Co. A kifejezést először az 1890-es évek végén találták ki egy festmény címeként, amely egy Nipper nevű terrier keverék kutyát ábrázolt, amint egy felhúzható lemezes gramofont hallgat. Az eredeti, változatlan 1898-as festményen a kutya egy hengeres fonográfot hallgatott. A festmény a Victor Talking Machine Company, a későbbi RCA Victor híres védjegye és logója is volt.
12136.

His Master's Voice gramofontűk cca. 100 db, eredeti csomagolásában. Kopott. His Master's Voice (HMV) volt a neve annak a nagy brit lemezkiadónak, amelyet 1901-ben hozott létre a The Gramophone Co. A kifejezést először az 1890-es évek végén találták ki egy festmény címeként, amely egy Nipper nevű terrier keverék kutyát ábrázolt, amint egy felhúzható lemezes gramofont hallgat. Az eredeti, változatlan 1898-as festményen a kutya egy hengeres fonográfot hallgatott. A festmény a Victor Talking Machine Company, a későbbi RCA Victor híres védjegye és logója is volt.

Rufpreis:
2 400 HUF
Üveg ékszer szett, bőr szíjon üveg medál. Karkötő és nyaklánc.
12137.

Rufpreis:
1 000 HUF
Engel gramofontű fémdoboz tartalommal, kopott
12138.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF