Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 155

Bencze László: Königgrätz. A testvérháború vége. Bp., 1991., Zrínyi. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, az elülső borítón gyűrődésnyommal, pár lap szélén és lap alján a kötésnél gyűrődésnyomokkal, kis sérülésekkel.
15672.

Rufpreis:
1 000 HUF
Die Minnesinger in Bildern der Manessischen Handschrift. Insel-Bücherei. Nr. 450. Leipzig, é. n., Insel Verlag. Színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15673.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. 364 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Niederhauser Emil, a könyv egyik szerzője által DEDIKÁLT példány.
15674.

Rufpreis:
1 400 HUF
A magyar nemzet története a költők dalaiban. Összeáll.: Benedek Marcell. Bp., 1915., Franklin. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15675.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hankó Ildikó, Kiszely István: Ozirisz birodalmában. Hogyan mumifikáltak az ősi egyiptomiak? Bp., 2003, Kard és Jogar. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15676.

Rufpreis:
1 400 HUF
A magyarországi németek hozzájárulása a közös haza építéséhez. Tudományos tanácskozás az elűzés 50. évfordulóján - Beitrag der ungardeutschen zum aufbau der gemeinsamen Heimat. Bp., 1996. Orsz. Német Önkörmányzat. Kiadói kartonált papírkötés
15677.

Rufpreis:
1 000 HUF
Donászy Ferenc: Végvárak vitézei. Ne bántsd a magyart! Sebők Imre rajzaival. Bp.,é.n., Hungária. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérülésekkel
15678.

Rufpreis:
1 000 HUF
15679.

Rufpreis:
1 600 HUF
15680.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szádeczky Kardoss Lajos: Bethlen Gábor levelei Illésházy Gáspárhoz 19616-1629. Bp., 1915. MTA. Korabeli félvászon kötésben
15681.

Rufpreis:
1 200 HUF
13
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Gödöllő, 1991. Teleki Pál Egyesület. 94p. Kiadói papírkötésben
15682.

Rufpreis:
1 000 HUF
15683.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF