https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mellen, Joan: Marilyn Monroe. Pyramid Illustrated History of the Movies. New York, 1973, Pyramid 157+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
16636.

Mellen, Joan: Marilyn Monroe. Pyramid Illustrated History of the Movies. New York, 1973, Pyramid 157+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dombi József: Múzeumok - remekművek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötésben.
16637.

Dombi József: Múzeumok - remekművek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Vaszary János emlékkiállítása. Összeáll.: Bordácsné Haulisch Lenke. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. A katalógusból kimaradt művek jegyzékével külön lapon. Fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötésben, gerinc alján apró szakadással.
16638.

Vaszary János emlékkiállítása. Összeáll.: Bordácsné Haulisch Lenke. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. A katalógusból kimaradt művek jegyzékével külön lapon. Fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötésben, gerinc alján apró szakadással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
14
1958-1971 Czóbel Béla (1883-1976) 2 kiállítási katalógusa:   Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon,26+2 p. + 16 t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Czóbel. Műcsarnok. Kiállítási katalógus. Bp., 1971., Globus-ny., 80 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16639.

1958-1971 Czóbel Béla (1883-1976) 2 kiállítási katalógusa: Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon,26+2 p. + 16 t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Czóbel. Műcsarnok. Kiállítási katalógus. Bp., 1971., Globus-ny., 80 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Higginson: Recollection. Bologna, 2005, Marchesi. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, nylon-védőborítóban. Szép állapotban. Olasz nyelven. Megjelent 1000 példányban.
16640.

Higginson: Recollection. Bologna, 2005, Marchesi. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, nylon-védőborítóban. Szép állapotban. Olasz nyelven. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1970 Kovács Margit kiállítási katalógusa
16641.

1970 Kovács Margit kiállítási katalógusa

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
16642.

Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső, Kádár Béla, Korniss Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16643.

Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső, Kádár Béla, Korniss Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1970, Műszaki. 1. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban
16644.

Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1970, Műszaki. 1. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
1
A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina
16645.

A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Katona Imre 2 könyve: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés. + A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói papírkötés.
16646.

Katona Imre 2 könyve: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés. + A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Expositio II. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2008, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16647.

Expositio II. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2008, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse