https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 8

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.
17224.

Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
M. L. Enduran: Le Robinson du Jour de lan. Étrennes pour les Enfants. Limoges, 1860., Ardant Fréres, 48 p.+ 4 (színezett litográfia) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17225.

M. L. Enduran: Le Robinson du Jour de l'an. Étrennes pour les Enfants. Limoges, 1860., Ardant Fréres, 48 p.+ 4 (színezett litográfia) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Breville, Guyard de: Histoire de Pierre du Terrail, dit le Chevalier Bayard, sans peur et sans reproche. Nouvelle Edition. Paris, 1810, Librairie Associes. 346 p + 1 t. (rézmetszetű illusztráció). Francia nyelven. Aranyozott gerincű, kissé sérült egészbőr kötésben, enyhén dohos, néhány lap kissé foltos, belső kötéstáblán korabeli beragasztott ajándékozási sorokkal, előzéklapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel. / full leather binding, some pages a bit spotty.
17226.

Breville, Guyard de: Histoire de Pierre du Terrail, dit le Chevalier Bayard, sans peur et sans reproche. Nouvelle Edition. Paris, 1810, Librairie Associes. 346 p + 1 t. (rézmetszetű illusztráció). Francia nyelven. Aranyozott gerincű, kissé sérült egészbőr kötésben, enyhén dohos, néhány lap kissé foltos, belső kötéstáblán korabeli beragasztott ajándékozási sorokkal, előzéklapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel. / full leather binding, some pages a bit spotty.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszíneztek.
17227.

Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszíneztek.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Hernandez, Jose: Martin Fierro. El Gaucho Martin Fierro. La Vuelta de Martin Fierro. Segunda Edicion. Buenos Aires, é.n., Peuser. Alberto Güiraldes rajzaival illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói borjúbőr-kötésben, sérült borítással.
17228.

Hernandez, Jose: Martin Fierro. El Gaucho Martin Fierro. La Vuelta de Martin Fierro. Segunda Edicion. Buenos Aires, é.n., Peuser. Alberto Güiraldes rajzaival illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói borjúbőr-kötésben, sérült borítással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
3 db modern Szaúd-Arábiával kapcsolatos könyv: Arab nyelvű kiadvány az ország történelméről, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldala kissé foltos. + Kyle L. Pakka: The energy within. A photo history of the People of Saudi Aramco. Dahahran, 2006, Saudi Aramco. 153p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Arab és angol nyelvű fotóalbum. Kiadói papírkötés.
17229.

3 db modern Szaúd-Arábiával kapcsolatos könyv: Arab nyelvű kiadvány az ország történelméről, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldala kissé foltos. + Kyle L. Pakka: The energy within. A photo history of the People of Saudi Aramco. Dahahran, 2006, Saudi Aramco. 153p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Arab és angol nyelvű fotóalbum. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Cultural heritages of Korea. Pyongyang, 1957, Foreign Languages Publishing House. Orosz, angol, koreai és kínai (?) nyelven. 217p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval
17230.

Cultural heritages of Korea. Pyongyang, 1957, Foreign Languages Publishing House. Orosz, angol, koreai és kínai (?) nyelven. 217p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Rider Haggard, Henry: Eric Brighteyes. With numerous illustrations by Lancelot Speed. London, 1891, Longmans, Green and Co., XIV+319+16 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. A könyv végén néhány felvágatlan lappal.
17231.

Rider Haggard, Henry: Eric Brighteyes. With numerous illustrations by Lancelot Speed. London, 1891, Longmans, Green and Co., XIV+319+16 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. A könyv végén néhány felvágatlan lappal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
11

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse