Landkarten

Zahl der Lose: 80

cca 1900 Krassó-Szörény vármegye térképe. Kis szakadással. Kogutowitz Manó. 34x42 cm
13377.

Rufpreis:
1 200 HUF
1967 Magyarország vasúti térképe, hátoldalán a külföldi összeköttetések hálózatával, 40,5x64 cm
13378.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1900 Bács-Bodrog vármegye térképe. Kis szakadással. Kogutowitz Manó. 34x42 cm
13379.

Rufpreis:
1 200 HUF
1927 Börzsönyi-hegység. Kirándulók térképe 3. szám. 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva 74,5x56,5 cm
13380.

Rufpreis:
3 000 HUF
1928 Budai hegyek kiránduló térképe. Kirándulók térképe 1. sz., 1:37500, Bp. M. Kir. Állami Térképészet, , 69x49 cm.
13381.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1928 Vértes hegység, Kirándulók térképe 15. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, 76,5x64,5 cm Ragasztott
13382.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Budapest Virányos-Zugliget-Tündérhegy-Pozonyi-hegy részét bemutató vászontérkép, 48×40 cm
13383.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1912 Bereg és Ugocsa vármegyék térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 425.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtva, kissé sérült, ragasztott, 42,5x33 cm
13384.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900-1910 Umgebung von Budapest / Budapest és környékének térképe, 1 : 200.000, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, hajtva, kis sérülésekkel, foltokkal, 65x49 cm
13385.

Rufpreis:
1 400 HUF
1915 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet, 64 p. + 5 térkép (ebből 4 sérült/hiányos). Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
13386.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1910 Budapest Székesfőváros legújabb térképe utcajegyzékkel. Szakadásokkal 60x49 cm
13387.

Rufpreis:
3 000 HUF
5 db magyar város- és megyetérkép: Debrecen, Kőszeg, Dunaújváros, Kecskemét és környéke + Veszprém megye idegenforgalmi térképe
13388.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF