Antik

Zahl der Lose: 27

A Leica Leitz trinovid 10x40 látcső eredeti, jelzett, bőr tokkal Jó állapotban. / Pair of Leitz Trinovid 10x40 binoculars with original leather case
11494.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. A fog eleje és vége ép, a két oldala és a rágófelszín a bányaművelés során sérült. cca. 3 millió éves. m: 19x9x12cm. Tömege kb: 2530 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva.
11495.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Vadász peremező. fa, vas, réz. XIX. sz. vége. / Hunter bullett-shell maker machine 21x14 cm
11496.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Dekoratív, nagyméretű, ezüstözött, sültes tálca, jelzett, Berndorf, h: 63,5cm
11497.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Antik ón fedeles kiöntő, kopott, jelzett m: 33 cm
11498.

Rufpreis:
4 000 HUF
Wolff & Söhne in Wien, bécsi prés, fa és vas. m: 47 cm, kopott, korának megfelelő állapotban.
11499.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
21
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, fém, jelzés nélkül, kopásokkal, kis horpadásokkal, m: 19 cm
11500.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Szecessziós írószekreter formájú kalamáris, fa, réz veretekkel, apró sérülésekkel. 20x13x24cm
11501.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Asztali dísz, bronz akt márvány talpon, javításra szorul. m: 26 cm, d: 33 cm
11502.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17
Ismeretlen család címere, ólomüveg. 65x66cm, Címer: Vágott pajzs (kék, bordó) benne aranyrögökön álló, jobbra néző egyszarvú (uni cornis). Balján féhold, jobbján 6 ágú arany csillag. Sisakdísz: páncélos sisak, rajta arany korona, felette páncélos kar, fejet átszúrt karddal.
11503.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
32
9 db gyalu. cca. 25 cm. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtemény, egy igazi kuriózum, amely dísze lehet egy múzeumnak és lakásnak is egyaránt, vagy új dolgos kezekre is találhat.
11504.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Ikon tanulmány, arkangyal, tempera fa. Kopott d: 48 cm
11505.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF