Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 162

Kiszely István: Mégis Petőfi. Morvai Ferenc, a Petőfi bizottság elnökének aláírt ajándékozási bejegyzésével Bp., 1993. Extra. Kiadói papírkötésben
15701.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
dr. Veress Ferenc + dr. Koleszár László: Az Erdélyi Múzeum egyesület emlékkönyve. Cluj, 1935 Erdélyi Múzeum Egyesület. Kiadói papírkötésben kis sérüléssel, folttal
15702.

Rufpreis:
1 800 HUF
4 db könyv - Bertényi Iván: Kis magyar címertan; Czellár Katalin: Élők, holtak, istenek háza; Zolnay László: A Budai Vár; Csaba György Gábor: Kalandozás az égbolton. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15703.

Rufpreis:
1 400 HUF
Az én Erdélyem. Domonkos Pál elmondja életét. Életutak 1. Bp., 1988. Vita kiadó. Kiadói papírkötésben.
15704.

Rufpreis:
1 200 HUF
Markos György: Épül az új világ. Széljegyzetek a Szovjet-Únió új ötéves tervéhez. Dedikált! Bp., é.n. Magyar-Szovjet művelődési Társaság. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
15705.

Rufpreis:
1 000 HUF
15706.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15707.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-III. köt. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése.
15708.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott gerinccel.
15709.

Rufpreis:
800 HUF
Dömötör Tekla (szerk.): Germán, Kelta regék és mondák. Bp., 1976. Móra. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
15710.

Rufpreis:
1 000 HUF
Boldizsár Iván: Miroir de la Hongrie. Kassovits Endrének dedikált! Bp., 1943. Danubia. Kiadói papírkötésben
15711.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gróf László: Carta Hungarica. Térképgyűjtemény (1540-1841). Bp., 1988, Inter Press. Fekete-fehér képekkel és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal.
15712.

Rufpreis:
1 800 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF