https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 299

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
16865.

Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
International workshop 90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.
16866.

International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.
16867.

Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas állapotú.
16868.

Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
16869.

Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
16870.

Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16871.

Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Magyar művészeti írások. Bp. 1941. Szépművészeti Múzeum. Félvászon kötés, szakadt papír védőborítóban.
17000.

Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Magyar művészeti írások. Bp. 1941. Szépművészeti Múzeum. Félvászon kötés, szakadt papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Egészvászon-kötés kopottas állapotban. Megjelent 3070 példányban.
17002.

Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Egészvászon-kötés kopottas állapotban. Megjelent 3070 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
17005.

Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1933 Magyar Művészet IX. évf. 2. és 10 számok. Papírkötésben, kis szakadásokkal a borítón.
17008.

1933 Magyar Művészet IX. évf. 2. és 10 számok. Papírkötésben, kis szakadásokkal a borítón.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Bárdosi József:Tulajdonságok nélküli művészet. Budapest,2005, Orpheusz. Papírkötés
17013.

Bárdosi József:Tulajdonságok nélküli művészet. Budapest,2005, Orpheusz. Papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse