Flohmarkt

Zahl der Lose: 610

Fém pénztári kazetta, 2 db kulccsal, kis kopással, 19x12x7 cm
12046.

Rufpreis:
3 000 HUF
2 db mosdó csaptelep kiegészítőkkel, 1 kádtöltő; csaptelep + Kludi szifon, mind használt, részben kopott, kissé vízköves, rozsdafoltos
12047.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kovácsoltvas gyertyatartó üveg betéttel, Dresden címeres gyertyával, jó állapotban, m: 21 cm
12048.

Rufpreis:
1 600 HUF
Fém és bőr poháralátétét készletek d: 9 cm
12049.

Rufpreis:
1 400 HUF
Fém keretes kínáló üveg betéttel d: 14 cm
12050.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db hamutartó, az egyik kerámia, virágmintával, kézzel festett, mázas, jó állapotban, d: 11 cm + üveg, Martini felirattal, jó állapotban, 11x11 cm
12051.

Rufpreis:
1 200 HUF
Keleti mintás festett fa doboz, mázas, kopásokkal + keres festett fa doboz, kopásokkal, 5x7,5x25 cm és d: 8,5, cm, m: 5 cm
12052.

Rufpreis:
1 200 HUF
5 db üveg pohár, 6 db fém tartóval
12053.

Rufpreis:
1 200 HUF
~1940 Borotválkozó és pipere készlet, kopásokkal, eredeti, kopott bőr tárolójában, a tároló lezárva: 16x24 cm
12054.

Rufpreis:
2 000 HUF
3 db retró fém + 1 db porcelán reklámos hamutál, kopásokkal
12055.

Rufpreis:
1 200 HUF
Elekthermax retró fém asztali lámpa, nem eredeti ernyővel, nem kipróbált, kopásnyomokkal, m: kb. 18 cm
12056.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1970 VEB Bergmann-Borsig Bebo Sher retró NDK villanyborotva, műbőr tokban, eredeti, szakadt papírdobozában
12057.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF