Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 210

17383.

Rufpreis:
1 000 HUF
Palásti László: Létszám 212 fő. Vidám regény a szudáni lándzsások életéből. Bp., 1941, Kis Gyula és Tsa Törekvés Nyomda. Papírkötésben, kis sérüléssel
17384.

Rufpreis:
1 200 HUF
Berkes Imre: Bülbül hadnagy. Bp., 1917. Athenaeum Kiadói papírkötés, Modern könyvtár.
17385.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bennett, Arnold: A kísértet. Regény. Bp. (1929.) Singer - Wolfner. 122 l. Fűzve, illusztrált, kopott kiadói borítékban.
17386.

Rufpreis:
1 200 HUF
London, Jack: A méhek dala. Ford. Bartos Zoltán. Bp. (1923.) Népszava. 120 l. Fűzve, kissé sérült kiadói borítékban.
17387.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tamáska Péter: Márianosztrai panoptikum. Bp., 1988, Pallas. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére DEDIKÁLT példány, autográf ajándékozási sorokkal, dátumozással.
17388.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Gy. László: Politikailag korrekt 2. Balliberális eszmefuttatások határok nélkül. Bp., 2001, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
17389.

Rufpreis:
1 200 HUF
Francois Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., 1988, Magyar Világ. 96 p. Kiadói papírkötés. Faludy György (1910-2006) Kossuth-díjas költő, műfordító, író által aláírt példány.
17390.

Rufpreis:
1 200 HUF
Horace McCoy: Mint a lovakat... Bp., én., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban, 5 kijáró lappal.
17391.

Rufpreis:
1 000 HUF
Prévost Marcel: Félszüzek. Első teljes magyar kiadás. Ford.: Rózsa Géza. Bp., 1896., Sachs & Pollák. Illusztrált díszcímlappal. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval és gerinccel.
17392.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kennedy, Joan: A boldog házasság titka. Ford.: Palotay Nicolette. Bp., [1936], Színházi Élet (Athenaeum-ny.). 152 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17393.

Rufpreis:
1 000 HUF
Luigi Pirandello: A kitaszított. Ford.: Déry Tibor. Athenaeum Regénytár. Bp., én., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos, javított, kissé illusztrált szakadt papír védőborítóban.
17394.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF