Drucksachen

Zahl der Lose: 327

Szerda. Tudományos és művészeti folyóirat. I. évfolyam. 2. szám Bp., 1906. (Hornyánszky.) Összesen 7 száma jelent meg a Nyugat szellemi elődjének tekinthető lapnak. Sérült borítóval
13866.

Rufpreis:
2 000 HUF
1907 A kir. József műegyetem segítő egyesületének évkönyve 115p.
13867.

Rufpreis:
2 000 HUF
1907 A Magyar Iparművészet c. folyóirat 5 db száma Egyik sérült
13868.

Rufpreis:
4 000 HUF
1907-1908 A Szegedi Áll. Segélyezett Városi Zeneiskola értesítője, néhány oldal sarka hajtott, kis szakadás, 40p
13869.

Rufpreis:
1 000 HUF
1908 Zászlónk c. lap VI. évfolyama bekötve.
13870.

Rufpreis:
800 HUF
1909-1910 Világkrónika. Képes folyóirat a magyar nép számára. Szerk.: a Vasárnapi Ujság és a Képes Néplap munkatársai. Harmincharmadik majdnem teljes évfolyam, 2-52 sz.; harmincnegyedik teljes évfolyam, 1-52. sz. Bp., 1909-1910, Franklin, 4+9-416;4+416 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egybekötve, korabeli kopott félvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, az utolsó lap javított, kissé foltos lapokkal.
13871.

1909-1910 Világkrónika. Képes folyóirat a magyar nép számára. Szerk.: a "Vasárnapi Ujság" és a "Képes Néplap" munkatársai. Harmincharmadik majdnem teljes évfolyam, 2-52 sz.; harmincnegyedik teljes évfolyam, 1-52. sz. Bp., 1909-1910, Franklin, 4+9-416;4+416 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egybekötve, korabeli kopott félvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, az utolsó lap javított, kissé foltos lapokkal.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
13872.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
1910 Egyházi kimutatás az 1900-1909. években begyűjtött péterfillérekről, kerületek és évek szerint lebontva, Veszprém, Egyházmegyei Könyvnyomda, 16 p.
13873.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1910 Elsőáldozási emlék, 2 db színes nyomat Weisz Frigyes nyomdájából, üvegezett keretben
13874.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1910 3 db madaras nyomat + egy Székely Bertalan kép nyomata 33x40 cm
13875.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1910-1920 Szászvárosi Takarékpénztár Rt. kitöltetlen betétkönyve, Szászvárosi Könyvnyomda Rt., 6 p., jó állapotban
13876.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1910-1930 6 db névjegykártya vitéz címerrel és előnévvel, katonatisztek rangmegjelölésével (Tőkés László, vitéz Erdei János, stb.)
13877.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF