Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 25

Nietzsche, Friedrich: Korszerűtlen elmélkedések. Történelem és élet, Schopenhauer, mint nevelő, Wagner Richard Bayreuthben. Ford.: Miklós Jenő és Wildner Ödön. Wildner Ödön bevezetésével. Bp., 1921., Révai. Első kiadás. Átkötött modern kemény-kötés, jó állapotban.
17209.

Rufpreis:
3 000 HUF
Németh Gyula: Akadémiánk és a keleti filozófia. Bp., 1928, MTA, 18 p. Kiadói papírkötés.
17210.

Rufpreis:
1 800 HUF
Aurelius Augustinus: Vallomások. Ford. és a jegyzeteket írta: Városi István. Redl Károly utószavával. Etikai gondolkodók. Bp., 1982., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17211.

Rufpreis:
1 800 HUF
Szociológiai Könyvtár 3 kötete:  Kropotkin Péter: A kölcsönös segítség mint természettörvény. Ford.: Madzsar József.;  Edward Westermarck: Az emberi házasság története. Ford.: Harkányiné Weiser Ella.; Félix le Dantec: A biológiai filozófia elemei. Ford.: Lorenc Viktor. Bp., 1908-1910,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítók és foltos is.
17212.

Rufpreis:
2 400 HUF
Társadalomtudományi Könyvtár 3 kötete:  Menger Antal: Uj erkölcstan. Ford.: Ormós Ede. Somló Bódog bevezetőjével.; Magnaud, a jó bíró. Összegyűjtötte és magyarázatokkal ellátta: Leyret Henrik. Ford.: Sándor Aladár.; Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Ford.: Dienes Valéria. Bp., 1907-19088, Grill Károly. Korabeli egészvászon-kötésben, változó állapotban, nagyrészt kissé kopott borítókkal, két borító foltos.
17213.

Rufpreis:
1 800 HUF
17214.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rüdiger Safranski: Schopenhauer és a filozófia tomboló évei. Bp., 1996., Európa. Kiadói papírkötésben.
17215.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17216.

Rufpreis:
1 000 HUF
17217.

Rufpreis:
2 400 HUF
17218.

Rufpreis:
1 800 HUF
17219.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17220.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF