Üvegezett, dekoratív fa képkeret Markó Károly - Tivoli tájkép, a szőlőszüret jelenetével című festményről készült nyomattal. Belső méret: 20,5x25,5 cm, külső méret: 24,5x29,5cm
Dekoratív, régi art deco fali vagy asztali fa képkeret, elsősorban fotók, képeslapok részére kialakított három szintest szövettel bevont karton belsővel. Hátoldalán támasztóval és két karikával. Kopásnyomokkal. 34,5x55 cm, belső méret: 26,5x47 cm.
Üvegezett fa keret, sérült, 18x13cm, hátulján felirat: Máriaremetei emlék, benne nyomat: "HÁZIÁLDÁS
Hol hit, ott szeretet.
Holszeretet, ott béke
Hol béke, ott áldás,
Hol áldás, ott Isten,
Hol Isten,
Ott szükség nincsen."