Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 245

15084.

Rufpreis:
1 200 HUF
Balás Gábor: A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés.
15085.

Rufpreis:
1 200 HUF
15086.

Rufpreis:
1 600 HUF
15087.

Rufpreis:
2 000 HUF
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15088.

Rufpreis:
1 200 HUF
15089.

Rufpreis:
1 800 HUF
Fehérvári képes kalauz. 1957. Kiadói papírkötés, kis szakadással, sok reklámmal, kissé kopottas állapotban.
15090.

Rufpreis:
1 800 HUF
Lőrinczy György: A Budai vár. Bp.,1967, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban
15091.

Rufpreis:
800 HUF
Kun Miklós: Miskolc múltja, jelenje tekintettel jövőjére. Reprint kiadás. Lévay József Könyvtár kincsei I. Miskolc, én., Miskolc Városi Könyvtár- Borsod-Abaúj-Zemplén m. Levéltár. Az 1842-es kiadás hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15092.

Rufpreis:
800 HUF
Grúz János: Heves története. Heves, 1969., (Jászberény, Hütőgépgyár-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példány.
15093.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Balla Demeter fekete-fehér fotóival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kopottas, gyűrött és szakadozott papír védőborítóban de belül jó állapotban.
15094.

Rufpreis:
1 000 HUF
Erdei Gyöngyi: Fejzetek a Bárczy-korszak történetéből. (Budapest művelődéspolitikája a századelőn.) Bp., 1991., Fővárosi Önkormányzat-Budapest Főváros Levéltára-BTM-FSZEK. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF