https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jura

Zahl der Lose: 19

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
[[Kubinyi Sándor] Alexandrus Kubinyi: Enchiridion Lexici Juris Incliti Regni Hungariae, seu extractus universarum legum patriarum, in codice juris, ... Revisus, auctus, emendatus & usque ad Anni 1808. Decreta extensus studio & opera Joannis Csaplovics de Jeszenova. ...] Posonii [Pozsony], 1810., Sumtibus & Typis Simonis Petri Weber, 783 p. Latin nyelven. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és egy lap fénymásolattal pótolt, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, egy-két foltos lappal, ex libris-szel.
15608.

[[Kubinyi Sándor] Alexandrus Kubinyi: Enchiridion Lexici Juris Incliti Regni Hungariae, seu extractus universarum legum patriarum, in codice juris, ... Revisus, auctus, emendatus & usque ad Anni 1808. Decreta extensus studio & opera Joannis Csaplovics de Jeszenova. ...] Posonii [Pozsony], 1810., Sumtibus & Typis Simonis Petri Weber, 783 p. Latin nyelven. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap és egy lap fénymásolattal pótolt, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, egy-két foltos lappal, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
1862 Rögtönbírósági szabályok. 18p.
15609.

1862 Rögtönbírósági szabályok. 18p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Relatio excelsae regnicolaris-deputationis in re metallico - montanistica regni Hungariae articulo 9. 1827. exmissae. / A magyar bányajog áttekintése fémbányászattal kapcsolatos jogszabályok áttekintése. Pestini, 1831, Trattner - Károlyi. 174, 44, 51 l. -Fűzve, borító nélkül. Jó állapotban / Book about the laws of mining in Hungary Kartonos
15610.

Relatio excelsae regnicolaris-deputationis in re metallico - montanistica regni Hungariae articulo 9. 1827. exmissae. / A magyar bányajog áttekintése fémbányászattal kapcsolatos jogszabályok áttekintése. Pestini, 1831, Trattner - Károlyi. 174, 44, 51 l. -Fűzve, borító nélkül. Jó állapotban / Book about the laws of mining in Hungary Kartonos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1860 A belügyminisztérium az igazság és rendőrministeriommal egyetértőleg, a fegy- és kényszerdologházból kilépendő egyénekkeli bánásmódra nézve a következő határozatokat bocsátotta ki. Kétnyelvű miniszeri rendelet a büntetést letöltőkre vonatkozó szabályokkal. 8p.
15611.

1860 A belügyminisztérium az igazság és rendőrministeriommal egyetértőleg, a fegy- és kényszerdologházból kilépendő egyénekkeli bánásmódra nézve a következő határozatokat bocsátotta ki. Kétnyelvű miniszeri rendelet a büntetést letöltőkre vonatkozó szabályokkal. 8p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Alvinczi Roland: Büntetőjog. Detektívfelügyelői tanfolyam tananyag. Bp., 1942. Korabeli vászon kötésben
15612.

Alvinczi Roland: Büntetőjog. Detektívfelügyelői tanfolyam tananyag. Bp., 1942. Korabeli vászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Kun Béla: A bécsi kapituláczió. Írta: Az alkotmányos Titkok, az orosz invázió vészélye, a közjogi alap bukása stb. szerzője. Bp., 1888., Athenaeum, 4+197 p. Egyetlen kiadás. Korabeli szecessziós kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, kissé sérült elülső szennylappal, bélyegzésekkel, névbejegyzéssel.
15613.

Kun Béla: A bécsi kapituláczió. Írta: Az "alkotmányos Titkok", az "orosz invázió vészélye", a "közjogi alap bukása" stb. szerzője. Bp., 1888., Athenaeum, 4+197 p. Egyetlen kiadás. Korabeli szecessziós kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, kissé sérült elülső szennylappal, bélyegzésekkel, névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Önügyvéd tanácsadó a mindennapi élet ügyes-bajos dolgaiban. Bp.,én., Tolnai. Kiadói szecessziós kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.
15614.

Önügyvéd tanácsadó a mindennapi élet ügyes-bajos dolgaiban. Bp.,én., Tolnai. Kiadói szecessziós kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Bp., 1939., Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Popper és Csasznik-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.
15615.

Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Bp., 1939., Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Popper és Csasznik-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Berczeli A. Károly: Tigrisek (Tragiko-burleszk). Szeged, 1933, Prometheus. Kiadói félvászon kötés. Névre szóló ex librissel.
15616.

Berczeli A. Károly: Tigrisek (Tragiko-burleszk). Szeged, 1933, Prometheus. Kiadói félvászon kötés. Névre szóló ex librissel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Esser Károly: Magyar honos vagyok-e? Az illetőségi bizonyítvány és állampolgársági bizonyítvány megszerzésének egyszerű módja. Bp., 1938, Szerző. Kiadói sérült papírkötés.
15617.

Dr. Esser Károly: Magyar honos vagyok-e? Az illetőségi bizonyítvány és állampolgársági bizonyítvány megszerzésének egyszerű módja. Bp., 1938, Szerző. Kiadói sérült papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Magyar Törvénytár. 1608-1657. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1900., Franklin, LXXIX+655 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal.
15618.

Magyar Törvénytár. 1608-1657. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1900., Franklin, LXXIX+655 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
12
Magyar Törvénytár. 1526-1608. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1899., Franklin, XCVI+995 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
15619.

Magyar Törvénytár. 1526-1608. évi törvényczikkek. Corpus Iuris Hungarici. Magyar Törvénytár. Millenniumi emlékkiadás. Ford. és utalásokkal ellátták: Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Dr. Márkus Dezső magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1899., Franklin, XCVI+995 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
8

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse