https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 58

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1920-1940. 10db klf sportérem, közte Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége ezüstözött Br emlékérem, hátlapon 200o II. 1936.XII.8. gravírozással, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (42mm) T:2,2-
30791.

~1920-1940. 10db klf sportérem, közte "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon "200o II. 1936.XII.8." gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1927. Egyetértés Sport Club 1907-1927 Br emlékplakett (38x60mm) T:2
30792.

1927. "Egyetértés Sport Club 1907-1927" Br emlékplakett (38x60mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
~1930. Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ fém díjérem füllel (40mm) T:2
30793.

~1930. "Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ" fém díjérem füllel (40mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
2
~1930. Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel aranyozott Br díjérem (39mm) T:2
30794.

~1930. "Vecsési Polgári Lövész Egyesület / Ezzel" aranyozott Br díjérem (39mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva II., eredeti ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ jelzésű tokban (40x62mm) T:2
30795.

~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva "II.", eredeti "ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ" jelzésű tokban (40x62mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, Huguenin gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23 jelzésű tokban (50mm) T:1-
30796.

1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1933. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság -Buzgalom - Bátorság - Csapatbajnokság 1933. I. jelzett Ag emlékérem (29,34g/0.800/42mm) T:2 patina / Hungary 1933. Magyar Testgyakorlók Köre (Circle of Hungarian Physical Practitioners) 1888 / Courage - Passion - Courage - Team Championship 1933. I. hallmarked Ag commemorative medallion (29,34g/0.800/42mm) C:XF patina
30797.

1933. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság -Buzgalom - Bátorság - Csapatbajnokság 1933. I." jelzett Ag emlékérem (29,34g/0.800/42mm) T:2 patina / Hungary 1933. "Magyar Testgyakorlók Köre (Circle of Hungarian Physical Practitioners) 1888 / Courage - Passion - Courage - Team Championship 1933. I." hallmarked Ag commemorative medallion (29,34g/0.800/42mm) C:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Zahl der Gebote:
0
1939. Magyar Labdarúgók Déli Alszövetsége 1926 / Szegedi aloszt. II. o. bajnokságért 1938-39 ezüstözött Br díjérem (40mm) + 1946-1947. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 fém díjérem szalagon, hátoldalán gravírozva 1946-47. II. o. 2cs. 2. T:3,2
30798.

1939. "Magyar Labdarúgók Déli Alszövetsége 1926 / Szegedi aloszt. II. o. bajnokságért 1938-39" ezüstözött Br díjérem (40mm) + 1946-1947. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926" fém díjérem szalagon, hátoldalán gravírozva "1946-47. II. o. 2cs. 2." T:3,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1948. OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20 kétoldalas Br érem (36mm) T:2
30799.

1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" kétoldalas Br érem (36mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1948. Szabó Erdélyi Sándor, a Labdarúgó Szakosztály elnökének 1948. Á.S.K. Br emlékérem és tábla (68mm, 45x17mm) márványlapon, talpon LUDVIG BP gyártói jelzéssel T:2
30800.

1948. "Szabó Erdélyi Sándor, a Labdarúgó Szakosztály elnökének 1948. Á.S.K." Br emlékérem és tábla (68mm, 45x17mm) márványlapon, talpon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
1949. Országos Vasutas Sport Titkárság kétoldalas tenisz díjérem (47mm) T:2
30801.

1949. "Országos Vasutas Sport Titkárság" kétoldalas tenisz díjérem (47mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
~1950-1960. Magyar-Osztrák feliratú zománcozott Br kitűző a magyar-osztrák örökrangadó emlékére (14mm) + Olimpiai láng formájú műgyantás labdarúgó kitűzp (22x12mm) T:2
30802.

~1950-1960. "Magyar-Osztrák" feliratú zománcozott Br kitűző a magyar-osztrák örökrangadó emlékére (14mm) + Olimpiai láng formájú műgyantás labdarúgó kitűzp (22x12mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse