Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 67

1958. F.A.Ü. (Fővárosi Autóbusz Üzem) fejlesztéséért zománcfestett Br jelvény (28x32mm) T:2
31625.

1958. "F.A.Ü. (Fővárosi Autóbusz Üzem) fejlesztéséért" zománcfestett Br jelvény (28x32mm) T:2

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
~1960-1970. Kiváló Újító bronz fokozata, zománcozott fém jelvény, miniatűrrel T:2
31626.

~1960-1970. "Kiváló Újító" bronz fokozata, zománcozott fém jelvény, miniatűrrel T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1960-1980. 20xklf jelvény, főleg katonai jelvények + ~1970-1980. 500 ezer km balesetmentesen fém autójelvény (90x73mm) T:1-2-
31627.

~1960-1980. 20xklf jelvény, főleg katonai jelvények + ~1970-1980. "500 ezer km balesetmentesen" fém autójelvény (90x73mm) T:1-2-

Rufpreis:
1 600 HUF
~1960-1970. Erdészet Kiváló Dolgozója aranyozott és zománcozott kitüntetés eredeti tokban, miniatűrrel T:1-
31628.

~1960-1970. "Erdészet Kiváló Dolgozója" aranyozott és zománcozott kitüntetés eredeti tokban, miniatűrrel T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
20
1966. Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-,2
31629.

1966. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-,2

Rufpreis:
4 000 HUF
~1970. 16db KISZ jelvénytétel + ~1950. DISZ jelvény T:2,2-
31630.

~1970. 16db "KISZ" jelvénytétel + ~1950. "DISZ" jelvény T:2,2-

Rufpreis:
1 600 HUF
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. Liberation Jubilee Medal golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712.
31631.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712.

Rufpreis:
1 200 HUF
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 Hungary 1970. Liberation Jubilee Medal golded, enamelled Br decoration, with ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case C:XF NMK 712.
31632.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case C:XF NMK 712.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója aranyozott, műgyantás jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban (2x) T:1-,2
31633.

~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban (2x) T:1-,2

Rufpreis:
1 600 HUF
1971. Budapest 1971. (Vadászati Világkiállítás) zománcozás nélküli Br kitűző (25x25mm) T:2
31634.

1971. "Budapest 1971. (Vadászati Világkiállítás)" zománcozás nélküli Br kitűző (25x25mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1975. Pedagógus Szolgálati Emlékérem Br kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokban + DN MHS Kiváló hallgató zománcozott fém jelvény T:1-
31635.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokban + DN "MHS Kiváló hallgató" zománcozott fém jelvény T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
1985. Munka Érdemrend bronz fokozata Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:1- NMK 601.
31636.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:1- NMK 601.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF