Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 67

~1900. Rendjelek keménypapírra erősített lap a Pallas Nagy Lexikonából, képekkel a kitüntetésekről. Használt állapotban
31601.

~1900. "Rendjelek" keménypapírra erősített lap a Pallas Nagy Lexikonából, képekkel a kitüntetésekről. Használt állapotban

Rufpreis:
2 000 HUF
~1910-1920. Királyért és Hazáért Cu csendőr lemezjelvény, sérült tűvel (81x65mm) T:2- hajlott
31602.

~1910-1920. "Királyért és Hazáért" Cu csendőr lemezjelvény, sérült tűvel (81x65mm) T:2- hajlott

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1921-1929. Lajtabánsági Emlékérem (Prónay kitüntetés), mellszalag nélkül, hátoldalán vésett 94 sorszámmal (35mm) T:2 előlapon patina R! / Hungary 1921-1929. Commemorative Medal of Lajtabánság (Prónay decoration) without ribbon, engraved 94 serial number on reverse (35mm) C:XF obverse with patina R!
31603.

1921-1929. "Lajtabánsági Emlékérem" (Prónay kitüntetés), mellszalag nélkül, hátoldalán vésett "94" sorszámmal (35mm) T:2 előlapon patina R! / Hungary 1921-1929. "Commemorative Medal of Lajtabánság" (Prónay decoration) without ribbon, engraved "94" serial number on reverse (35mm) C:XF obverse with patina R!

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
~1930. Budapesti Marhavágóhíd Br jelvény T:2
31604.

~1930. "Budapesti Marhavágóhíd" Br jelvény T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930. Cserkész fém jelvény + 3xklf jelvény, közte Arany Tollhegy aranyozott fém jelvény T:1-,2
31605.

~1930. "Cserkész" fém jelvény + 3xklf jelvény, közte "Arany Tollhegy" aranyozott fém jelvény T:1-,2

Rufpreis:
1 000 HUF
13
~1930. Isten Haza Család Munka - H (Hangya) sérült fém jelvény (18,5mm) T:2-,3
31606.

~1930. "Isten Haza Család Munka - H (Hangya)" sérült fém jelvény (18,5mm) T:2-,3

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940. A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője zománcozott Br jelvény, hátlapon 201-es sorszámmal (59x42,5mm) T:2 zománchibák, ph. / Hungary ~1930-1940. A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője (Hungarian Royal State Police of Budapest - Service Official) enamelled Br badge, with 201 serial number on back (59x42,5mm) C:XF enamel errors, edge error
31607.

~1930-1940. "A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője" zománcozott Br jelvény, hátlapon "201"-es sorszámmal (59x42,5mm) T:2 zománchibák, ph. / Hungary ~1930-1940. "A Budapesti M. Kir. Államrendőrség - Szolgálattevő Tisztviselője (Hungarian Royal State Police of Budapest - Service Official)" enamelled Br badge, with "201" serial number on back (59x42,5mm) C:XF enamel errors, edge error

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
1935. BUDAPEST 1935 AIT zománcozott gomblyukjelvény, BERÁN N. BPEST (20x26mm) T:1-
31608.

1935. "BUDAPEST 1935 AIT" zománcozott gomblyukjelvény, "BERÁN N. BPEST" (20x26mm) T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
1936. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc Br lemezjelvény (31x36mm) T:2
31609.

1936. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" Br lemezjelvény (31x36mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1938. Teleki Blanka Általános Leány Gimnázium zománcozott jelvény (27x19mm) T:1
31610.

~1938. "Teleki Blanka Általános Leány Gimnázium" zománcozott jelvény (27x19mm) T:1

Rufpreis:
2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest (2xklf) fém és Br jelvény, egyik hátlapján Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (20mm, 23mm) T:2
31611.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" (2xklf) fém és Br jelvény, egyik hátlapján "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (20mm, 23mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest Br jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. és LUDVIG BP jelzéssel (23mm) T:2
31612.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF