Rahmen

Zahl der Lose: 27

Régi bőr képkeret, aranyozott bőr borítás, réz belső keret, 8×8 cm, d: 5 cm
12514.

Rufpreis:
1 800 HUF
Aranyozott, zománcozott réz képkeret, hátoldalán 1 db rátét hiányzik, belső méret: 11×8 cm
12515.

Rufpreis:
2 400 HUF
Mini selyem hatású nyomat fém keretben, kopásnyomokkal, keret belső méret: 5,5x4,5 cm
12516.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1890-1910 Hölgy jelmezben, vadászkürttel, keményhátú fotó, intarziás díszítésű, üvegezett fa képkeretben, a kereten kisebb karcolásokkal, külső méret: 15,5x23,5 cm, látható méret: 18x10 cm
12517.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1920-1940 Fiatal pár magyar népviseletben, fotó, üvegezett fa képkeretben, a kereten kis kopásnyomokkal, külső méret: 20,5x13 cm, látható méret: 14,5x10 cm
12518.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
cca 1920-1940 Fiatal hölgy magyar népviseletben, fotó, régi, dekoratív üvegezett réz képkeretben, a kereten kisebb kopásnyomokkal, külső méret: 18x14,5 cm, látható méret: 13,5x9,5 cm
12519.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
12520.

Rufpreis:
1 000 HUF
12521.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szecessziós ezüstözött ón képtartó. Kopott, 9x6cm
12522.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dekoratív fekete fa, falra akasztható képkeret, benne Pete Gyula fotójával, Székesfehérvár. 19x10cm
12523.

Rufpreis:
1 800 HUF
Dekoratív fa, asztali képkeret. 10x5cm
12524.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dekoratív üvegezett fa keret, benne Mozart selyemkép. Kopott. 32x24cm
12525.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF