Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 213

Gelencsér Rothman Éva: Christian Frey Krisztián. Bp., 2002., Műcsarnok. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16597.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
M. Graef: Das Parkett... Leipzig, 1899. Voigt. 24 db litho táblával a parkettázásról. Szétvált, megviselt félvászon kötésben
16598.

Rufpreis:
4 000 HUF
Wahorn András: Képek a vágyak és szenvedélyek világából. Kísérő szöveg: Keserű Katalin, fe Lugossy László, Wehner Tibor. Bp., 1991, Dovin, Markó Ida, ifj. Vasilescu János. 202 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton dísztokban.
16599.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
Dürer Apokalipszis. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Nagy méretű, Dürer metszeteinek reprodukciót tartalmazó könyv Kiadói papírkötés, tékával, jó állapotban. 49 cm
16600.

Rufpreis:
3 000 HUF
Székely András: Akt magyar ecsettel. Bp., 2005, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16601.

Rufpreis:
3 000 HUF
Gink Károly (1922-2002): 300 fénykép az életműből. H.n., 2004, Folpress. Az örökösek közül kettő személy által aláírt (Gink Károlyné v. Gink Judit és Miszlivetz Sára). Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
16602.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
16603.

Rufpreis:
2 000 HUF
14
André Kertész Magyarországon. Szerk.: Bodnár János. Bp., 1984, Főfoto. 104 p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16604.

Rufpreis:
1 400 HUF
Millers Antiques Price Guide 1990. (Volume XI.) Compiled and Edited by Judith and Martin Miller. hn., 1990, Millers Publications. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
16605.

Miller's Antiques Price Guide 1990. (Volume XI.) Compiled and Edited by Judith and Martin Miller. hn., 1990, Millers Publications. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16606.

Rufpreis:
2 000 HUF
Albert Jackson, David Day: Régiségek gondozása és javítása. Bp., 1990, Novotrade. 240 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16607.

Rufpreis:
1 800 HUF
14
Schnorr v. Carolsfeld, Ludwig: Porzellan. Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler 3. Berlin, é.n., Verlagsbuchhandlung Richard Carl Schmidt & Co. VIII+288+XVI p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, egy hiányzó, néhány szakadt, a kötéstől részben elvált lappal.
16608.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF