https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 11

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.
17289.

Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
La Mythologie mise a la portée de tout le monde Tome 15. Paris, 1796. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben 14 cm
17290.

La Mythologie mise a la portée de tout le monde Tome 15. Paris, 1796. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben 14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
9
M. Santo Domingo: Espirit des Papes. Paris, 1839. Hortet et Ozanne. 377p. Korabeli, dúsan aranyozott félbőr kötésben.
17291.

M. Santo Domingo: Espirit des Papes. Paris, 1839. Hortet et Ozanne. 377p. Korabeli, dúsan aranyozott félbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Lettres de Madame la Marquise de Pompadour I.-II. . Londres, 1777. G. Owen. + hozzákötve: Lettres et réponsen écrites á madame la marquise de Pompadur, Londres 1777. G. Owen. Korabeli aranyozott, félvászon kötésben Jó állapotban
17292.

Lettres de Madame la Marquise de Pompadour I.-II. . Londres, 1777. G. Owen. + hozzákötve: Lettres et réponsen écrites á madame la marquise de Pompadur, Londres 1777. G. Owen. Korabeli aranyozott, félvászon kötésben Jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
31
Les Oeuvres de Monsieur Boileau despréaux nouvelle édition Tome I-II. 1768. Utrecht. Egybe kötve 206 + 185 p. + 8 t rézmetszetű képek Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban
17293.

Les Oeuvres de Monsieur Boileau despréaux nouvelle édition Tome I-II. 1768. Utrecht. Egybe kötve 206 + 185 p. + 8 t rézmetszetű képek Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
13
Angol-Francia képes szótár English-French visual dictionary. Bp., 1990. Macenas.
17294.

Angol-Francia képes szótár English-French visual dictionary. Bp., 1990. Macenas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Random House Websters Unabridged Dictionary. Second Edition. New York, é.n., Random House. XXVI+2230 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
17295.

Random House Webster's Unabridged Dictionary. Second Edition. New York, é.n., Random House. XXVI+2230 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
10
Alfred Streissler: Vergrößern, Verkleinern, Reproduzieren. Band 15. Tulajdonosi pecséttel, illusztrációkkal. Berlin, Photokino, é. n. Kiadói papírkötés. + F. J. Gemmert: Kino Apparat. Illusztrált. Ravensburg, Otto Maier, é. n. Kiadói papírkötés.
17296.

Alfred Streissler: Vergrößern, Verkleinern, Reproduzieren. Band 15. Tulajdonosi pecséttel, illusztrációkkal. Berlin, Photokino, é. n. Kiadói papírkötés. + F. J. Gemmert: Kino Apparat. Illusztrált. Ravensburg, Otto Maier, é. n. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vic Campden: Making dolls houses for children. Moffat, 1991, Lochar. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.
17297.

Vic Campden: Making dolls' houses for children. Moffat, 1991, Lochar. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
P. G. Wodehouse: The Week-End Wodehouse. New York,1940,Garden City Publishing. Angol nyelven. Kiadói kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
17298.

P. G. Wodehouse: The Week-End Wodehouse. New York,1940,Garden City Publishing. Angol nyelven. Kiadói kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werthers Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.
17299.

Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werther's Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse