https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 131

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1913. Budapest 1913. aug. 6-15. zománcozott Br kitűző T:2,2- kis zománchiba
32978.

1913. "Budapest 1913. aug. 6-15." zománcozott Br kitűző T:2,2- kis zománchiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
1
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Ferenc Józsefet ábrázoló ezüstözött Br lemezjelvény (27mm) T:1-
32979.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Ferenc Józsefet ábrázoló ezüstözött Br lemezjelvény (27mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
2
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Ferenc József halála alkalmából kiadott Zn gyászkitűző, fekete szalaggal (23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. Obituary commemorative pin of Franz Joseph, with black ribbon (23mm) C:AU
32980.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Ferenc József halála alkalmából kiadott Zn gyászkitűző, fekete szalaggal (23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. Obituary commemorative pin of Franz Joseph, with black ribbon (23mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
1918. SODALITAS COMMILITONDUM egyoldalas Br lemezjelvény, hátlapon MORZSÁNYI J. BUDAPEST gyártói jelzéssel (32x60mm) T:1-
32981.

1918. "SODALITAS COMMILITONDUM" egyoldalas Br lemezjelvény, hátlapon "MORZSÁNYI J. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (32x60mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
3
1920. 1920 Modus (...?) aranyozott, zománcozott Br kitűző T:1-,2
32982.

1920. "1920 Modus (...?)" aranyozott, zománcozott Br kitűző T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
~1920-1930. Cserkész farkaskölyök zománcozott fém jelvény (14,5mm) + Bulgária ~1949. Kossuth Lajos Sumeni tartózkodására készült, bolgár nyelvű emlékjelvény (20mm) T:2
32983.

~1920-1930. "Cserkész farkaskölyök" zománcozott fém jelvény (14,5mm) + Bulgária ~1949. Kossuth Lajos Sumeni tartózkodására készült, bolgár nyelvű emlékjelvény (20mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
~1920. Éjjeles T.S. Asztaltársasága - Budapest zománcozott fém gomblyukjelvény T:2
32984.

~1920. "Éjjeles T.S. Asztaltársasága - Budapest" zománcozott fém gomblyukjelvény T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. Magyar Nemzeti Szövetség 1919 Br jelvény (27mm) T:2 Hungary 1920. Hungarian National Association 1919 Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF HP 4959.
32985.

Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919" Br jelvény (27mm) T:2 Hungary 1920. "Hungarian National Association 1919" Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF HP 4959.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
1920-1945. MEFHOSZ (Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Szövetsége) zománcozott Br jelvény (21x19mm) T:1-
32986.

1920-1945. "MEFHOSZ (Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Szövetsége)" zománcozott Br jelvény (21x19mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
1957. Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. Title for the Distinguished Artist of the Hungarian Peoples Republic, 1957 hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon NMK 538.
32987.

1957. "Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze" jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. "Title for the Distinguished Artist of the Hungarian People's Republic, 1957" hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon NMK 538.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
EUR
,
161,76
USD
Zahl der Gebote:
4
1922. Magyar Vöröskereszt kitüntetés mellszalagja, jó állapotban Hungary 1922. Hungarian Red Cross decorations ribbon, in good condition NMK 342-344.
32988.

1922. "Magyar Vöröskereszt" kitüntetés mellszalagja, jó állapotban Hungary 1922. "Hungarian Red Cross" decoration's ribbon, in good condition NMK 342-344.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
21
1925. MTE (Magyar Turista Egyesület) keddi asztala zománcozott Br gomblyukjelvény (31x26,5mm) T:2 apró zománchiba / Hungary 1925. MTE (Hungarian Tourist Association) Tuesday Table enamelled Br button badge (31x26,5mm) C:XF tiny enamel error
32989.

1925. "MTE (Magyar Turista Egyesület) keddi asztala" zománcozott Br gomblyukjelvény (31x26,5mm) T:2 apró zománchiba / Hungary 1925. "MTE (Hungarian Tourist Association) Tuesday Table" enamelled Br button badge (31x26,5mm) C:XF tiny enamel error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
9

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse