Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 295

15192.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Sopron, Kubinszky Mihály Építészete a 20. században. Szeged-Tatabánya, 2003, Belvedre Meridionale és Zékány-Máthé. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé koszos borítóval, de egyébként szép állapotban. Megjelent 1300 példányban, számozatlan példány.
15193.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tyekvicska Árpád: Civitas Fortissima. Balassagyarmat története írásban és képben. Nagy Iván Könyvek 12. Balassagyarmat, 2002, Balassagyarmat Város Önkormányzata - Nógrád Megyei Levéltár - Nagy Iván Történeti Kör. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15194.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nováki Gyula- Sándorfi György: A történeti Borsod megye várai. (Az őskortól a kuruc korig). Bp- Miskolc, 1992, a Magyar Várkutatók Egyesületének kiadása. Papírkötésben, kissé megsárgult borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
15195.

Rufpreis:
5 000 HUF
Simon Zoltán: A füzéri vár a 16-17. században. Borsod-Abaúj-Zemplén megye régészeti emlékei 1. Feld István előszavával. Miskolc, 2000, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér rajzokkal és fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
15196.

Rufpreis:
5 000 HUF
11
Szendrő monográfiája. Szerk.: Veres László- Viga Gyula. Szendrő, 2002, Szendrő Város Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, egy kisebb sérüléssel az első borítón, de egyébként jó állapotban.
15197.

Rufpreis:
4 000 HUF
15198.

Rufpreis:
5 000 HUF
Répáshuta. Egy szlovák falu a bükkben. A Miskolci Herman Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai XIII. Miskolc, 1984, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
15199.

Rufpreis:
5 000 HUF
Homokmégy. Tanulmányok Homokmégy történetéből és néprajzából. Szerk.: Romsics Imre. Homokmégy, 1998, a Homokmégyért Alapítvány kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban. 22 térképmelléklettel.
15200.

Rufpreis:
6 000 HUF
15201.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos. Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa Végrehajtó Bizottságának kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15202.

Rufpreis:
800 HUF
15203.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF