Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 90

Vitéz Erdélyi Béla: Vér és acél. Keleti frontnapló - Don, 1942/43. Kiadásra átdolgozta: Baraksó Erzsébet. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen,1999,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16609.

Rufpreis:
1 200 HUF
A végső győzelemig. A II. világháború elszalasztott lehetőségei. Szerk.: Kenneth Macksey. 20. Századi Hadtörténet. [Debrecen, 1998], Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16610.

Rufpreis:
1 000 HUF
Edmund Blanford: A part két oldalán. A partraszállás és Európa védelme 1944-ben. Ford.: Halmai Péter. 20. Századi Hadtörténet.[Debrecen],2000,Hajja és Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16611.

Rufpreis:
1 000 HUF
Martin Pöppel: Mennyország és pokol. Egy német ejtőernyős hadinaplója. 20. Századi Hadtörténet. [Debrecen, 1999], Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16612.

Rufpreis:
1 000 HUF
Clair Vilmos: Párbaj-codex. A kard-, és pisztolypárbajok Fényképfelvételekkel. Bp., é.n, Singer és Wolfner. 158+2 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Huszonkettedik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, részben hiányos borítóval.
16613.

Rufpreis:
1 400 HUF
Pados Pál: Ezt nem írhattam meg Oroszországról. Bp., 1945, Gábor Áron. 124+2 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kissé sérült lapszélekkel.
16614.

Rufpreis:
2 000 HUF
4 db repülős és militária könyv: Általános honvédelmi előképzési tankönyv Bp., 1969, A. M. Lukin? Ejtőernyős sport. Bp., 1956. Népszava, Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954. Ifjúsági, Lestyán Sándor: Vadászrepülő leszek, Bp., 1954. Ifjúsági .Kissé szakadozott papírkötésben
16615.

Rufpreis:
1 800 HUF
Quarrie, Bruce: Különleges kommandók. A világ katonai elit alakulatai. Fordította: Sümeghy Péter. Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
16616.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyarország hadtörténete I-II. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp.,1984-1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban. Jó állapotban. Összesen 432 oldal melléklettel.
16617.

Rufpreis:
2 000 HUF
A világháború. I., VI. kötet. Szerk.: M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár. Bp.,1928-1934, Stádium, 239+413 p. I. kötet kiadói aranyozott félbőr kötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval. VI. kötet kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó mellékletekkel.
16618.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
vitéz Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul. I-II. kötet. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singner és Wolfner). 348+316 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült és hiányos, Fejes Gyula (1895-1956) által illusztrált eredeti papír védőborítóban.
16619.

Rufpreis:
1 600 HUF
20. Századi Hadtörténet könyvsorozat 4 kötete, légierő témában:   Mike Spick: A Luftwaffe ászai. A Jagdfliegerek taktikái és harceljárásai a II. világháborúban. 20. Századi Hadtörténet. Ford.: Györkös Attila, Szabó Tamara, Vágó Tímea. Debrecen,1998,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.;  A Luftwaffe vadászlégiereje. Ahogy a vadászpilóták ltták. Írták.: Adolf Galland altábornagy, Hubertus Hitschhold vezérőrnagy és mások. Szerk.: David C. Isby. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen,1999,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.;   Mike Spick: A szövetséges légierő ászai. A légi hadviselés taktikája és technikája a II. világháborúban. 20. Századi Hadtörténet. Ford.: Györkös Attila, Szabó Tamara, Vágó Tímea. Debrecen,1999,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Ford.: Fekete Annamária, Hajja Attila, Niklai Gábor, Vágó Tímea. Kiadói kartonált papírkötés.;  Philip D. Caine: Spitfire-ök, Thunderboltok és meleg sör. Egy amerikai vadászpilóta Európa fölött a II. világháborúban. Ford.: Szabolcsi Ferenc. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen,1998,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.;
16620.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF