Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 295

Béla, Lázár: Ladislas de Paál. / Paál László. Paris, 1904. Lart Ancien et Moderne. 151 p. Fűzve,kiaói papírborítóban, jó állapotban.
16847.

Rufpreis:
1 200 HUF
Geoffrey Warren - Dan Klein: Art Nouveau and Art Deco. London, 1998., Chancellor Press. Angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16848.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szabolcsi Hedvig: Magyarországi bútorművészet a 18-19. sz. fordulóján. Bp., 1972. MTA- Kiadói egészvászon kötésben
16849.

Rufpreis:
1 200 HUF
1928 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve az 1928. évre. A rendes tagok 1928. évi tagilletménye. Bp., 1928., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, VII+208 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval.
16850.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kovács Bernadett: Kernstok Károly (A Magyar Festészet Mesterei II/11.). Bp., 2015, Kossuth-MNG. 79p. Fekete-fehér és színes képekkel, Kernstok Károly műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
16851.

Rufpreis:
1 000 HUF
1978-1989 Művészet folyóirat 14 száma
16852.

Rufpreis:
2 000 HUF
Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische Nabi. Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16853.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gellér Katalin: Szikora Tamás. Bp., 2001, Új Művészet Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
16854.

Rufpreis:
1 200 HUF
Plesznivy Edit: Vaszary János. Bp., 2007, Kossuth Kiadó-MNG. 79p. Színes és fekete-fehér képekkel, Vaszary János alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + 2007-2008 Vaszary János gyűjteményes kiállítása, MNG, prospektus és belépőjegy.
16855.

Rufpreis:
1 400 HUF
Hárs Éva: Vasarely Múzeum Pécs. Pécs, é.n., Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, utolsó két lapon kisebb foltokkal.
16856.

Rufpreis:
1 200 HUF
4 db művészeti könyv, kiállítási katalógus: Halmi-Horváth István, Godot Galéri 1999-2019, A való világ álma. Szalai József művészete, Géza Németh.
16857.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:  Forgács, Éva: El Kazovszkij. Új Művészet Könyvek 9. Angol nyelven.;  Strucz János: Janus félúton. Kortárs Művészeti Tanulmányok 1.; Passuth Krisztina: Tranzit. Új Művészet Tanulmányok. 2.;  Vayer Lajos: A Pszychomachia és a Legenda Aurea. Perro Della Francesca arezzói freskóciklusának ikonológiai problémái. Új Művészet Tanulmányok 3.; Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., én.-1996-1999., Új Művészet Kiadó. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16858.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF