Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 248

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. Nyírbátori Zenei Napok 1980 Br emlékérem (118mm) T:2
30715.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "Nyírbátori Zenei Napok 1980" Br emlékérem (118mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1
30716.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
800 HUF
36
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989 kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:2,2-
30717.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (11,75g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP)
30718.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (11,75g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
3 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30719.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. "Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Gerl Károly (1857-1907) 1980. Magyar Numizmatikai Társulat tagsági érem - Szent László névre szóló Ag emlékérem (30,35g/0.925/42,5mm) T:PP fo. Adamo MNT1
30720.

Gerl Károly (1857-1907) 1980. "Magyar Numizmatikai Társulat tagsági érem - Szent László" névre szóló Ag emlékérem (30,35g/0.925/42,5mm) T:PP fo. Adamo MNT1

Rufpreis:
8 000 HUF
11
Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. Magyarország kormányzóinak emlékére / MÉE Baja 2008 Br emlékérem (42,5mm) T:1
30721.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. "Magyarország kormányzóinak emlékére / MÉE Baja 2008" Br emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas Br emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1- Adamo BP12
30722.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas Br emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1- Adamo BP12

Rufpreis:
800 HUF
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949 egyoldalas, öntött Br plakett (64x91mm) T:2
30723.

Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949" egyoldalas, öntött Br plakett (64x91mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
Dévényi János (1934- ) ~1970. A kiemelkedő Propagandamunkáért - Szakszervezetek Budapesti Tanácsa kétoldalas Br emlékplakett (~90mm) T:1-,2
30724.

Dévényi János (1934- ) ~1970. "A kiemelkedő Propagandamunkáért - Szakszervezetek Budapesti Tanácsa" kétoldalas Br emlékplakett (~90mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 000 HUF
Edvi Illés György (1911-1991), Szabó Iván (1913-1998) 1942. Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület aranyozott Br plakett tokban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:1- Hungary 1942. Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület gilt Br plaque in case. Sign.: Sz.I. (Iván Szabó) - E.I.Gy. (György Edvi Illés) (71x111mm) C:AU
30725.

Edvi Illés György (1911-1991), Szabó Iván (1913-1998) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület" aranyozott Br plakett tokban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:1- Hungary 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület" gilt Br plaque in case. Sign.: Sz.I. (Iván Szabó) - E.I.Gy. (György Edvi Illés) (71x111mm) C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
Fákó Árpád (1963-) 2005. 55 éves az MKB Ag emlékérem dísztokban (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30726.

Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB" Ag emlékérem dísztokban (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF