Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2435461
12177
399
Flea Market
Kutyás réz dugóhúzó, h: 8,5 cm 2443730
12178
399
Flea Market
2 db design nyaklánc, bőrszíjas, bizsu. Kopott. 43 cm
2443760
12179
399
Flea Market
Vegyes színes kártyák, kopott, sérült 135db 2443870
12180
399
Flea Market
Norvég díszkanál dobozában, ezüstözött, h: 13,5cm
2443772
12181
399
4600
Flea Market
Muránói mikromozaik kitűző, kopott, sérült. 3,5 cm
2443898
12182
399
Flea Market
Bizsu szivecskés nyitható medál láncon, kopott. h:80 cm
2439368
12183
399
Flea Market
Ferrari kormány alakú kulcstartó, fém, kopott. d:4,5cm
2445311
12184
399
Flea Market
Borostyán hatású retró nyaklánc 2439064
12185
399
Flea Market
Ón gyertyatartó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm 1955001
12186
399
100
Flea Market
Díszes, festett rézveret, dobozdísz, 3,5×5 cm 1955004
12187
399
Flea Market
2 db vallási medál, 3×2,5 cm
2357035
12188
399
Flea Market
Fém ékszertartó doboz, fedelén rózsát ábrázoló textilképpel, belseje szövettel bélelt, kopásnyomokkal, m: 4,5 cm, d: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF