Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 58

Chun Károly: Mélytengerek világa. Magyar földrajzi Társaság Könyvtára III. kötet. Bp., Lampel Róbert. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17172.

Rufpreis:
2 000 HUF
Papp Dezső: Élet a csillagokon. Ford.: Kecskeméti György. Bp., 1945, Gondolat. 221 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült és foltos borítóval, a hátsó kötéstábla sérült, szakadt, két részre vált papír védőborítóval. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus tulajdonosi aláírásával.
17173.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Göldi A. Emil: A rovarok szerepe a betegségek előidézésben és terjesztésében. Bp., 1925, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 286 fekete-fehér szövegközti képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
17174.

Rufpreis:
1 400 HUF
17175.

Rufpreis:
800 HUF
V. Boulet: Zoologie - Botanique. Párizs, 1931, Librairie Hachette. Francia nyelven. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel, borítóval és kötéssel.
17176.

Rufpreis:
1 600 HUF
Lutter Nándor: Közönséges számtan a középtanodák számára. Bp., 1893., Franklin, IV+367+1 p. Kiadói papírkötés, néhány lapon aláhúzással, foltos, jegyzetelt borítóval.
17177.

Rufpreis:
1 800 HUF
Buday Kálmán: Kórboncolástan. I. Általános rész. Bp., 1928., Universitas. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel.
17178.

Rufpreis:
1 600 HUF
17179.

Rufpreis:
1 400 HUF
Tolnai: Orvos a családban. Orvosi lexikon. II. kötet. Abortus-gyomorfekély. + IV. kötet. Nemi eltévelyedés-szamárköhögés. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Fekete-fehér képekkel, színes ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, az egyik kötet kissé hiányos gerinccel.
17180.

Rufpreis:
2 000 HUF
17181.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kamrapatika. 1001 természetes gyógymód. Fordította: Sóskuthy György. Szerk.: Dibás Gabriella, Kakuk Ágnes. Bp.,2012, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17182.

Kamrapatika. 1001 természetes gyógymód. Fordította: Sóskuthy György. Szerk.: Dibás Gabriella, Kakuk Ágnes. Bp.,2012, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF
17183.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF