Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 311

Hárs György: Szász Endre.Tejút. Hn., 1992, Littoria. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. Angol és magyar nyelven.
16627.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
Barcsay Jenő: Ember és drapéria. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16628.

Rufpreis:
2 000 HUF
16629.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szántó Tibor: A magyar plakát. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Berény Róbert, Bortnyik Sándor, Pólya Tibor, Faragó Géza, Bíró Mihály plakátjainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16630.

Rufpreis:
1 400 HUF
16631.

Rufpreis:
6 000 HUF
16632.

Rufpreis:
6 000 HUF
A Corvina kiadó festészetet bemutató sorozatának 8 kötete:  Gellér Katalin: A XIX. századi francia festészet, Faludy Anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete, Székely András: Spanyol festészet, Végh János: Németalföld festészete a XV. században, Prokopp Mária: Olasz festészet a XIV. században, Lajta Edit: Korai francia festészet, Wehli Tünde: Wehli Tünde: A középkori Spanyolország festészete, Giuseppe De Logu - Mario Abis: A velencei festészet fénykora. Ford.: Lontay László. Bp., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, változó állapotba, néhány papírborítón kis kopásnyomokkal.
16634.

Rufpreis:
2 400 HUF
Műhelytitkok teljes sorozat (22 kötet). Bp., 1970-1983, Corvina. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, néhányon kissé szakadt borítókkal, helyenként részben szétvált kötéssel.
16635.

Rufpreis:
2 000 HUF
16636.

Rufpreis:
6 000 HUF
16637.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
16638.

Rufpreis:
1 600 HUF
Lakner László budapesti munkássága 1959-1973. Brendel János monográfiája. Bp.-Essen, 2000., Új Művészet Kiadó & Niessen Buch- und Offsetdruckerei Gmbh Art-Print Publischers. Kiadói papírkötés, kissé foltos és kopott borítóval.
16639.

Rufpreis:
2 000 HUF
29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF