Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 47

1893. Magyar Úszó Egyestület jelzett Ag emlékérem, mellszalag nélkül, SGA gyártói jelzéssel (15,12g/0.800/33x33mm) T:1-,2
30862.

1893. "Magyar Úszó Egyestület" jelzett Ag emlékérem, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel (15,12g/0.800/33x33mm) T:1-,2

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
~1912. Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899 jelzett Ag díjérem, eredeti Budapest 1873-1930 közötti zászlajának megfelelő színű szalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (27,16g/0.800/40mm) T:1-,2
30863.

~1912. "Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899" jelzett Ag díjérem, eredeti Budapest 1873-1930 közötti zászlajának megfelelő színű szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (27,16g/0.800/40mm) T:1-,2

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Berán Nándor (1889-1965) 1926. Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete Zn sportérem, hátoldalán gravírozva 1949 Atlétikai Összetett Verseny VI (45mm) T:2
30864.

Berán Nándor (1889-1965) 1926. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" Zn sportérem, hátoldalán gravírozva "1949 Atlétikai Összetett Verseny VI" (45mm) T:2

Rufpreis:
1 800 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács ezüstözött Br érem eredeti, sérült dísztokban (60mm) T:2
30865.

Rufpreis:
800 HUF
30866.

Rufpreis:
800 HUF
1930. 1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület egyoldalas Br emlékplakett (76,32g/46x70mm) T:2 kis patina / Hungary 1930. 1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület (Civilian Sports Club of Bratislava) one-sided Br plaque (76,32g/46x70mm) C:XF
30867.

1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület" egyoldalas Br emlékplakett (76,32g/46x70mm) T:2 kis patina / Hungary 1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület (Civilian Sports Club of Bratislava)" one-sided Br plaque (76,32g/46x70mm) C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
1934. M.A.C. Evezős osztály Túradíj 2000km 1934. részben zománcozott, ezüstözött fém díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30868.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1934. M.A.C. Evezős osztály 1934. Négyes I. részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30869.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1934. Stadionavatás 1934. VI. 2-10. Debrecen Br emlékérem (58mm) T:2
30870.

1934. "Stadionavatás 1934. VI. 2-10. Debrecen" Br emlékérem (58mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
1935. 1935. B. III. díj - O.S.K. kétoldalas Br sakk díjérem füllel (30mm) T:2-
30871.

1935. "1935. B. III. díj - O.S.K." kétoldalas Br sakk díjérem füllel (30mm) T:2-

Rufpreis:
800 HUF
1935. Királyi Magyar Automobil Club Részvételi Érem / K.M.A.C. Őszi Triál 1935 ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (42mm) T:2 kis patina
30872.

1935. "Királyi Magyar Automobil Club Részvételi Érem / K.M.A.C. Őszi Triál 1935" ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2 kis patina

Rufpreis:
3 000 HUF
18
1936. M.A.C. Házi verseny 1936. Dubló III. részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (45mm) T:2
30873.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF