Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 22

cca 1920-1930 A Balaton tágabb környékének térképe,1:200.000, Bp., Magyar Királyi Állami Térképészet, vászonra kasírozva, foltos, kissé sérült, a szélén hiánnyal, 50x47 cm
13066.

Rufpreis:
2 000 HUF
Reismann, János - Illyés, Gyula: Le lac Balaton. Bp., 1962, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban.
13067.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1930 Balaton környéki szüretre hívó humoros nyelvezetű plakát 22x32 cm
13068.

Rufpreis:
3 000 HUF
20
A Bakony és a Balaton-felvidék évezredei. Szerk.: Cs. Dax Margit, Törőcsik Zoltán, Uzsoki András. Veszprém, 1985, Bakonyi Múzeum. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13069.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1860 3 db DDSG gőzhajó, hajózási menetrend újság kivágásokon
13070.

Rufpreis:
1 000 HUF
1917, 1944 Balaton, A Balatoni Szövetség hivatalos értesítője.X. évf.10-12 és XVIII évf 1. számai. Sok képpel és hirdetéssel
13071.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
1773 Útmutató a dunai hajózásról - Anleitung für die zwote Navigations-Divisions-Direction an der Donau. 58p . Német nyelven benne a klf folyamszakaszok jellemzőivel táblázatos formában / Danube shipping regulations 58 p
13072.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Vegyes könyvtétel Balaton témában, 2 db. Dr. Vajkai Aurél: Badacsony és környéke, Panorama útikönyvek. Bp., é.n., Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papír kötésben. + Dr. Zákonyi Ferenc: Tihany és környéke. Panorama útikönyvek. Bp., é.n., Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papír kötésben.
13073.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lipták Gábor: Balatonfüred és környéke. Útikönyvek. Balatonfüred, Alsóörs, Csopak, Nagyvázsony. A Panoráma balatoni sorozata IX. Bp, é.n., Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Papírkötésben, kissé kopott borítóval. + cca 1963. Balatonfüred térkép. Bp., Kartográfia, 18x27 cm.
13074.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
Pethő Tibor: Balatonföldvár és környéke. Útikönyvek. Balatonföldvár, Zamárdi, Szántód, Balatonszárszó. A Panoráma balatoni sorozata II. Bp, é.n., Athenaeum. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
13075.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hévíz útikönyvek, 2 db. Hévízi kalauz. Keszthely, 1981, Magyar Hirdető. Papírkötésben. + Pethő Tibor:Hévíz és környéke. Útikönyvek. A Panoráma balatoni sorozata VI. Bp, é.n., Athenaeum. Második kiadás. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
13076.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Kálmán: Vitorlázás. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, szakadt, ragasztott borítóval.
13077.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF