Bücher: Religion

Zahl der Lose: 48

17813.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kniha Balmu. hn., 1888, W. Praze. Cseh nyelvű egyházi könyv. Korabeli fém veretes bőr kötésben, rossz, széteső állapotban, kijáró lapokkal, hiányos.
17814.

Rufpreis:
800 HUF
Andreas Englisch: Isten nyomai. Csodák a katolikus egyházban. Ford.: Kovács Krisztina. Bp., 2008, Ursus Libris. 327+10 p. Kiadói papírkötés.
17815.

Rufpreis:
800 HUF
Szenczi László: Árvaságtól boldogságig. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17816.

Rufpreis:
1 200 HUF
3 db vallási témájú könyv: P. Wágner: Lángoló Szivecskék. Bp., Korda Rt., 1936. + Jézushoz vezető út + Lelki manna. Imádságos és énekeskönyv. Változó állapotban.
17817.

Rufpreis:
800 HUF
Bangha Béla: Az apostolkodás rövid kézikönyve. Gyakorlati bevezetés a világi apostolkodás főbb feladataiba. Apostolkodási Könyvtár 1. szám. Bp.,1927, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 64 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, címlapon intézményi bélyegzővel, egyik lapon kisebb szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal.
17818.

Rufpreis:
1 000 HUF
Channing Ellery Vilmos válogatott művei. I. köt.: Társadalmi tárgyuak. Ford. és kiadták: az unitárius tanárok. Kolozsvár, 1870, Róm. Kath. Lyc.-ny., XVI+184 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, intézményi bélyegzővel, kopott borítóval, egy kijáró lappal.   William Ellery Channing (1780-1842) az első unitárius prédikátor az egyesült államokban a XIX. sz. elején. Ritka, kolozsvári kiadás.
17819.

Rufpreis:
1 400 HUF
Új testamentom. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1917, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17820.

Rufpreis:
800 HUF
Bibliai történetek a katekizmus igazságaival. Hittankönyv az általános iskolák III-IV. osztályának katolikus tanulói számára. Bp, 1964, Szent István Társulat- Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Papírkötésben, jó állapotban.
17821.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Bucsi József: Elsőáldozók és bérmálkozók hittankönyve. Bp, 1967, Szent István Társulat - Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Papírkötésben, jó állapotban.
17822.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes vallási könyvtétel, 3 db:   Katholikus lelki kalauz vagyis utmutatás keresztény életmódra. Bécs, 1866., Ueberreuter Károly, 1 t. + IV+490 p. Korabeli egészbőr-kötés, réz kapoccsal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, két kijáró lappal, foltos lapokkal.   cca 1822-1825 Azonosítatlan régi imádságos könyv. hn., én., nyn., 5-308+4 p.+2 t. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, egykorú bejegyzésekkel, rossz állapotban, hiányzó címlappal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal.   Az élő lelki rózsafüzér és a boldogságos Szűz Mária szeplőtelen sz. szívének tisztelete. Győr, 1851, Ritter Gábor, 1 t. +2+570+6 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
17823.

Vegyes vallási könyvtétel, 3 db: Katholikus lelki kalauz vagyis utmutatás keresztény életmódra. Bécs, 1866., Ueberreuter Károly, 1 t. + IV+490 p. Korabeli egészbőr-kötés, réz kapoccsal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, két kijáró lappal, foltos lapokkal. cca 1822-1825 Azonosítatlan régi imádságos könyv. hn., én., nyn., 5-308+4 p.+2 t. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, egykorú bejegyzésekkel, rossz állapotban, hiányzó címlappal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal. Az élő lelki rózsafüzér és a boldogságos Szűz Mária' szeplőtelen sz. szívének tisztelete. Győr, 1851, Ritter Gábor, 1 t. +2+570+6 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.

Rufpreis:
2 400 HUF
Chateaubriand: A kereszténység szelleme, III. kötet. Bp., 1877, Hunyadi Mátyás Intézet. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17824.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF