Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 207

Walter W. József: Morus Tamás és korszaka. Pest, 1859, Szent-István-Társulat. A címlap előtt egy metszettel illusztrált. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, címlapot követő lapon tulajdonosi névbejegyzéssel, első oldalon tulajdonosi bélyegzővel, helyenként foltos lapokkal.
15698.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Ádám Sándor: Európa bűne. DEDIKÁLT! Bp., 2001. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15699.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Adalékok a szabadságharc orosznyelvű bibliográfiájához. Bp., 1949, Honvéd Levéltár és Múzeum. Kiadói papírkötés, szakadással, kopottas állapotban.
15700.

Rufpreis:
1 800 HUF
Halasy-Nagy József: A filozófia története. III. kiadás. Bp., Pantheon Irodalmi Intézet, 1943. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval.
15701.

Rufpreis:
800 HUF
Kuncz Aladár: Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. Propagandakiadás. Bp., Athenaeum + Erdélyi Szépmíves Céh, 1966. Kiadói, kissé kopott bőrkötésben.
15702.

Rufpreis:
800 HUF
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó táblák. Illusztrált. Bp., Corvina, 1981. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
15703.

Rufpreis:
800 HUF
Mao Ce-Tung: A népen belüli ellentmondások helyes megoldásáról. 1957, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15704.

Rufpreis:
800 HUF
László Gyula: Őstörténetünk. Bp., 1981, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15705.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dienes István: A honfoglalás kora. Bp., 1970, Minerva. Kiadói papírkötés.
15706.

Rufpreis:
1 200 HUF
1938 Szent István emlékkiállítás. Magyar Nemzeti Múzeum. 1938. május-szept. Kiállítási katalógus. Bp., 1938, Pátria, 79 p.+XVI t. Kiadói papírkötés, 2 db újságkivágással.
15707.

1938 Szent István emlékkiállítás. Magyar Nemzeti Múzeum. 1938. május-szept. Kiállítási katalógus. Bp., 1938, "Pátria", 79 p.+XVI t. Kiadói papírkötés, 2 db újságkivágással.

Rufpreis:
2 000 HUF
33
Badiny Jós Ferenc 3 db könyve: A sorsdöntő államalapítás. Bp., 2000, Ősi Örökségünk Alapítvány. Kiadói papírkötés + Az istenes honfoglalók. Bp., 2002, szerzői magánkiadás. Második kiadás. Kiadói papírkötés + A táltos isten. Bp., 2001, Ősi Örökség Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15708.

Rufpreis:
1 600 HUF
Hámori László: Károlyi Mihály, a földosztó. Böhm Vilmos előszavával. (Bp.,1946,) Népszava, 32 p. Fekete-fehér fotók. Kiadói papírkötés.
15709.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF