Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 241

Vadas József: Biedermeier. A polgári otthon és lakáskultúra. H.n., 2001, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16609.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vadas József: Empire. Fényűzés és pompa. H.n., 2003, Geopen Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16610.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kiss Ákos: Mattioni Eszter művészete. Pogány Ö. Gábor bevezető tanulmányával. Szerk.: Lencsés László. Szekszárd, 1972., Szekszárdi Városi Tanács, 63+3 p.+38 t. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában. Megjelent 1000 példányban.
16611.

Rufpreis:
3 000 HUF
1967 Új Írás. Irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat, 1967. március. Benne a nyolcvanéves Kassák Lajos írásaival, verseivel, grafikáival.
16612.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tamás Henrik emlékezései (művészekre, képszalonokra a Tamás Galériára... ) és műgyűjteménye. A kiadványt szerkesztette, a képeket válogatta, a jegyzeteket és a bevezető tanulmányt írta: Nagy András. Kiállítási katalógus. Pécs-Bp., Janus Pannonius Múzeum-MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, 256 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16613.

Rufpreis:
2 000 HUF
Konok. Festmények, kollázsok. Tihanyi Múzeum, 1984. Fekete-fehér és színes képekkel, Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
16614.

Rufpreis:
2 400 HUF
Bálint Endre. Kiállítási katalógus. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp.,2008,Erdész&Makláry Fine Arts. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16615.

Rufpreis:
2 000 HUF
16616.

Rufpreis:
2 000 HUF
Melegati, Luca: Az üveg. Műkincshatározó. Bp., 1995, Officina Nova. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16617.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16618.

Rufpreis:
1 000 HUF
Steiner Szilárd dr.: A színes fotográfozás. Bp. 1913. KMTT. XII, 265p. + 7t. (színes műmellékletek) Kiadói, enyhén kopott egészvászon-kötésben
16619.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Kiadói, enyhén kopott félvászon-kötésben
16620.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF