Uhren

Zahl der Lose: 51

Chronos karóra, dátumkijelzővel, 3 db csak dekorációs funkciót betöltő mutatóval, vízálló, bőr szíjjal, jó állapotban, d: 4,5 cm
11692.

Rufpreis:
1 800 HUF
Seiko 25 köves automata karóra, dátumkijelzővel, működik, üveglapon karcolásokkal, d: 3,5 cm
11693.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Glashütte zsebóra fém tokkal, jelzett szerkezettel, hibátlan számlappal, másodpercmutatós, működik, a tokon apró kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal. Fém óralánccal, Souvenir de Jerusalem feliratos fém kereszt medállal. d: 41 mm
11694.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
18
Chronometre zsebóra fém tokkal, fém óralánccal, másodpercmutatós, működik, minimális kopással. d: 45 mm
11695.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Seiko automata férfi karóra, naptár funkcióval, vízálló, kissé kopott fém tokkal és szíjjal, díszdobozban, működik, d: 38 mm
11696.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Citizen retro kvarc karóra. Elem nélkül. fém szíjjal. 35x45mm
11697.

Rufpreis:
3 000 HUF
Remontoir zsebóra. Ezüstözött fém tokkal, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban, fém lánccal. d: 55 mm
11698.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Raxa Chronometre zsebóra. Jó számlappal, működő állapotban, sérült fém hátlappal. d: 48 mm
11699.

Rufpreis:
6 000 HUF
Zsebóra fém tokkal, üveg nélkül, nem működő állapotban d:48 mm
11700.

Rufpreis:
3 000 HUF
Volo zsebóra fém tokkal, sérült számlappal, működőképes állapotban d: 51 mm
11701.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mani antimagnetic modern mechanikus zsebóra, fém lánccal. d: 46 mm
11702.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra, díszes tokkal és szép állapotú, működő szerkezettel, másodpercmutatós, kissé sérült számlappal, felhúzókulccsal, fém óralánccal és tartó tokkal, d: 45 mm
11703.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF