Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 29

Bálint Ágnes: Az elvarázsolt egérkisasszony. Mese 6-9 éves gyermekek részére. Biczó András rajzaival. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., Dante, 1941. Kiadói kopott, szakadozott félvászon kötésben.
17353.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sebők Zsigmond: Maczkó úr szárazon és vízen. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1910, Singer és Wolfner, 208 p. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17354.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jópajtás. Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, az egyik táblán a szövegnél minimális hiánnyal (hibás vágás?), egyébként jó állapotban, 16x22 cm
17355.

Rufpreis:
2 400 HUF
Állatképek. Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, az utolsó tábla kissé vetemedett, egyébként jó állapotban, 16x22 cm
17356.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, kis kopásnyomokkal, néhol a ragasztás elengedett, hiányos, hiányzó címlappal, 16x22 cm
17357.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Török Sándor: Kököjszi és Bobojsza újabb kalandozásai. Bp., 1948, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17358.

Rufpreis:
1 000 HUF
Twain, Mark: Huckleberry Finn kalandjai. Bp., 1921, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17359.

Rufpreis:
1 000 HUF
A kék madár. Maurice Maeterlinck költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Bp., é.n., Sztár filmmagazin. Hauswirth Magda Rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé szakadt és kopott papír védőborítóval.
17360.

Rufpreis:
1 000 HUF
Benedek Elek: Magyar mese és mondavilág. I. kötet I. fele. Bp., 1922, Athenaeum. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
17361.

Rufpreis:
1 000 HUF
Daudet Alphinse: Egy gyermek története. Bp., é.n. Ifjúság. Kiadói, kopott félvászon kötésben
17362.

Rufpreis:
2 400 HUF
17363.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jókai Mór: Rózsák szigete. Az Arany ember című munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrácókkal. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Előzéklapon tollas felirattal, címlapon ajándékozási sorokkal.
17364.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF