Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 229

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. 24 műmelléklettel és 110 képpel, vázlattal. Bp., 1898, Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.). Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötés, rajta az eredeti, kissé kopott és foltos papírborítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16638.

Rufpreis:
5 000 HUF
16639.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dante Alighieri: Isteni színjáték. Ford.: Babits Mihály. Salvador Dalí illusztrációival. Bp., 1987, Helikon, 317 p. Kiadói bársonykötés, kiadói papírtokban.
16640.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Marosvölgyi Gábor: Neve korszakot jelöl - Tanulmányok Kondor Béla művészetéről. Bp., 2017. Kogart. Kiadói kartonált papírkötés
16641.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bajkay Éva, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, Tímár Árpád (szerk.): Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Bp./Miskolc, 2001, Missionart Galéria. 483p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Az egyik szerkesztő, Jurecskó László művészettörténész által aláírt! Kiadói kartonált papírkötés.
16642.

Rufpreis:
3 000 HUF
16643.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
16644.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
Fábián Sándor: Magyar art deco kerámiák. Válogatás a magyarországi kerámiaművészet magángyűjteményekben lévő 1900-1945 között alkotásaiból. Mester Tibor fotóival. Bp., 2006, (Pauker-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16645.

Rufpreis:
3 000 HUF
16646.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete IV. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXVI. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1913, Ifj. Nágel Ottó,(Stephaneum-ny.), 104 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben.
16647.

Rufpreis:
1 600 HUF
Darvas Iván emlékkönyv. Főszerk.: Vince Mátyás. Bp., é.n., Magyar Távirati Iroda. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
16648.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gerő László: Történelmi városrészek. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. 237 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
16649.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF