Militaria

Zahl der Lose: 41

1936. M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül egyoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 / Hungary 1936. Hungarian Royal Aviation Office - Souvenir one-sided Br medallion (51mm) C:XF
31445.

1936. "M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül" egyoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 / Hungary 1936. "Hungarian Royal Aviation Office - Souvenir" one-sided Br medallion (51mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:AU,XF  NMK 427.
31446.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:AU,XF NMK 427.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis patina  Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small patina  NMK 429.
31447.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
~1950. Kiváló mesterlövész aranyozott, zománcozott jelvény (41mm) T:2,2- rögzítőpántok nélkül
31448.

~1950. "Kiváló mesterlövész" aranyozott, zománcozott jelvény (41mm) T:2,2- rögzítőpántok nélkül

Rufpreis:
2 000 HUF
21
1967. Emléklap munkásőri szolgálatért + Munkásőr emlékérem viselési igazolványa
31449.

1967. Emléklap munkásőri szolgálatért + "Munkásőr emlékérem" viselési igazolványa

Rufpreis:
1 200 HUF
1975. Munkásőrök emlékversenye - 30 - 75.IV.4. Br emlékérem (40mm) T:2
31450.

1975. "Munkásőrök emlékversenye - 30 - 75.IV.4." Br emlékérem (40mm) T:2

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1992. Szolgálati Jel (érdem után) II. osztálya ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 2nd Grade silvered decoration with ribbon, in case C:AU NMK 786.
31451.

1992. "Szolgálati Jel (érdem után) II. osztálya" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 2nd Grade" silvered decoration with ribbon, in case C:AU NMK 786.

Rufpreis:
4 000 HUF
1995. A II. világháború befejezésének 50. évfordulója zománcozott fém katonai kereszt kardokkal, hátoldalán 067 sorszámmal, sérült díszdobozban T:1- Hungary 1995. The 50th anniversary of the end of the World War II enamelled metal military cross with swords, with 067 serial number on the back, in damaged case C:AU
31452.

1995. "A II. világháború befejezésének 50. évfordulója" zománcozott fém katonai kereszt kardokkal, hátoldalán "067" sorszámmal, sérült díszdobozban T:1- Hungary 1995. "The 50th anniversary of the end of the World War II" enamelled metal military cross with swords, with "067" serial number on the back, in damaged case C:AU

Rufpreis:
4 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 1996. Officer Service Sign II. degree enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:XF NMK 795.
31453.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 1996. "Officer Service Sign II. degree" enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:XF NMK 795.

Rufpreis:
4 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel IlI. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 1996. Officer Service Sign IIl. degree enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:XF NMK 796.
31454.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel IlI. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 1996. "Officer Service Sign IIl. degree" enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:XF NMK 796.

Rufpreis:
4 000 HUF
1999. NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31455.

1999. "NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása" fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 400 HUF
~2000. Magyar Honvédség aranyozott fém emlékplakett díszdobozban (50x65mm) T:1- (eredetileg PP)
31456.

~2000. "Magyar Honvédség" aranyozott fém emlékplakett díszdobozban (50x65mm) T:1- (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF