Szentek lexikona. Budapest, 1994, Dunakönyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborító, fekete-fehér és színes szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Ötödik olvasókönyv. A katholikus népiskolák ötödik és hatodik osztálya számára. Szerk.: Bárány Ignác. Bp., 1890, Szent István-Társulat, 460+VII p. VIII. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van.
J. Bittremieux: De Meditatione universali B. M. Virginis quad gratias. Brugis, 1926, Car. Beyaert. Francia nyelven, 319+1 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzőkkel.
Bangha Béla S. J.: Nagy kérdések útján. Gondolatok a világnézeti kérdésről. Katolikus kultúrkönyvtár I. kötet. Bp., 1923, Magyar Kultúra. 103 p. Második kiadás. Kissé szakadt kiadói papírkötés.
A Ratisbonne testvérek és a Notre Dame de Sion. Életrajzi vázlatok, francia eredeti nyomán. Szerk.: P. Bangha Béla. Bp., [1933], Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 46 p. Szakadt kiadói papírkötésben, kissé hiányos borítóval.
Dr. Med. Hynek R.W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította: Dr. Czékus Géza. II. kiadás. Kézzel írt ajánlással. Bp., Korda R. T., 1937. Kopottas, kissé szakadt papírkötésben.