Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

Lutter Nándor, Dr.: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Bp., 1866. Hartleben. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
17660.

Rufpreis:
3 000 HUF
17661.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Ötszámjegyű szorszámi és szögmértani táblák. Összeáll.: Lutter Nándor. Pest, 1866, Hartleben Adolf, XXXI+173+1 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, névbejegyzéssel.
17662.

Rufpreis:
1 000 HUF
17663.

Rufpreis:
3 000 HUF
Arányi Béla : Elemi mértan a középtanodák felsőbb osztályai számára. . Bp., 1877. Zilahy Sámuel Fűzve, kiadói papírkötésben kissé szakadozott széllel 72p.
17664.

Rufpreis:
2 000 HUF
Arányi Béla : A sík elemző mértan köréből vett példák gyűjteménye. Bp., 1873. Lampel Fűzve, kiadói papírkötésben néhány gyűrött lappal 40 p
17665.

Rufpreis:
2 000 HUF
17666.

Rufpreis:
800 HUF
K. Stastny: Singvögel. Prága, 1980, Artia. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált ornitológiai, énekesmadarakról szóló könyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17667.

Rufpreis:
1 000 HUF
17668.

Rufpreis:
1 400 HUF
Lengyel Endre: Fajdválfajok zúzókövei ásvány-kőzettani szempontból. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1940. évi LXX. kötetéből. Bp., 1940, Mérnökök-ny., 15+1 p. Kiadói papírkötés.
17669.

Rufpreis:
2 400 HUF
Lengyel Endre: Alföldi homokfajták ásványos összetétele. Különlenyomat a Földtani Közlöny LX. 1930. évi kötetéből. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi-ny., 67-75 p.+1 t. Kiadói papírkötés.
17670.

Rufpreis:
2 400 HUF
1910 Kovách Aladár: Az első segítségnyújtás rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 53 p. Kiadói papírkötés.
17671.

1910 Kovách Aladár: Az "első segítségnyújtás" rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 53 p. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF