https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 23

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tel Talpios c. váci zsidó újság évfolyama David Katzburg. szerk. 5669. (1909) modern nyl kötésben.
17795.

Tel Talpios c. váci zsidó újság évfolyama David Katzburg. szerk. 5669. (1909) modern nyl kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
EUR
,
55,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Székesfehérvár, 1893, Klökner Péter. Sérült kiadói papírkötésben
17796.

Dr. Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Székesfehérvár, 1893, Klökner Péter. Sérült kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
16
Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17797.

Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
9
Szentírás a család és az iskola részére. I. köt.: A Tóra öt könyve. Szerk.: Frenkel Bernát. E. M. Lilien rajzaival. Bp., én., Szerkesztői kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
17798.

Szentírás a család és az iskola részére. I. köt.: A Tóra öt könyve. Szerk.: Frenkel Bernát. E. M. Lilien rajzaival. Bp., én., Szerkesztői kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
2
Roger Garaudy: Az izraeli politikát megalapozó mítoszok. Ford.: Mónus Áron. Hódmezővásárhely, 1998, Interseas Editions. 284 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.
17799.

Roger Garaudy: Az izraeli politikát megalapozó mítoszok. Ford.: Mónus Áron. Hódmezővásárhely, 1998, Interseas Editions. 284 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
4
Hargittai István: Az öt világformáló marslakó. Bp., 2006, Vince Kiadó. 397 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17800.

Hargittai István: Az öt világformáló marslakó. Bp., 2006, Vince Kiadó. 397 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
2
Huth Péter: A nyughatatlan ember. Aki Auschwitz poklából a legmagasabb csúcsokig jutott. Ford.: Matuscsák Tamás. Összegyűjtötte: Robert Parienté. Elie Wiesel előszavával. Pécs,2011,Alexandra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés
17801.

Huth Péter: A nyughatatlan ember. Aki Auschwitz poklából a legmagasabb csúcsokig jutott. Ford.: Matuscsák Tamás. Összegyűjtötte: Robert Parienté. Elie Wiesel előszavával. Pécs,2011,Alexandra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
A tanítás az élet kapuja. Tanulmányok az Országos Rabbiképző Intézet fennállásának 120. évfordulója alkalmából. Mórija Könyvek. Bp., 1999, Universitas-Országos Főrabbi Hivatal. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17802.

"A tanítás az élet kapuja." Tanulmányok az Országos Rabbiképző Intézet fennállásának 120. évfordulója alkalmából. Mórija Könyvek. Bp., 1999, Universitas-Országos Főrabbi Hivatal. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
3
A drágakő. Példázatok, elbeszélések, mesék az ősi zsidó hagyományok alapján. Bnai Brith könyvek I. Bp.,1993., Logos. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17803.

A drágakő. Példázatok, elbeszélések, mesék az ősi zsidó hagyományok alapján. B'nai B'rith könyvek I. Bp.,1993., Logos. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17804.

Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
4
Mónus Áron: Összeesküvés: A nietzschei birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1994. Interseas. Kiadói kartonált papírkötés.
17805.

Mónus Áron: Összeesküvés: A nietzschei birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1994. Interseas. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
2 db auschwitzi haláltáborral kapcsolatos kalauz: Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Múzeumi kalauz. 1979, Katowice, Krajowa Agencja Wydawnicza. 5. kiadás. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel. + Kazimierz Smolen: Auschwitz (Oswiecim) 1940-1945. Múzeumi kalauz. H.n., 1966, k.n.. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé laza ragasztott kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.
17806.

2 db auschwitzi haláltáborral kapcsolatos kalauz: Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Múzeumi kalauz. 1979, Katowice, Krajowa Agencja Wydawnicza. 5. kiadás. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel. + Kazimierz Smolen: Auschwitz (Oswiecim) 1940-1945. Múzeumi kalauz. H.n., 1966, k.n.. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé laza ragasztott kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse