Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

18112.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ihász Gábor: Magyar nyelvtana. Középiskolák használatára. Átdolgozta: Barbarics Róbert. Bp., 1885, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Rt. Huszonnegyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, benne számos jegyzettel, firkával, egy-két javíott lappal, szakadt lapokkal, az elülső szennylapon rajzzal, megviselt állapotban.
18113.

Rufpreis:
1 000 HUF
Forintos Anna: Csendességben. Versek, festmények, rajzok. A szerző, festőművész, Forintos Anna (1937-) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1990, Könyvkötő Szövetkezet-ny. Szerzői kiadás. Illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
18114.

Rufpreis:
1 000 HUF
Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Várnai Zseni gépelt levele két új verseskönyvével kapcsolatban, saját kezű aláírásával.
18115.

Rufpreis:
1 200 HUF
Davori Relkovics Néda: Boldog Margit szigete. Árpádházi B. Margit születésének 700-ik évfordulója emlékére. Györgyfi György rajzaival. Bp.,(1941), Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben.
18116.

Rufpreis:
2 400 HUF
Balázs Anna: Maris. A szerző DEDIKÁLT példány. hn., én., Korszerű Könyvtár. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen sérüléssel.
18117.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tölgyesi Tamás: Ídő. Versek. Bp.,(1943), Anonymus, 46 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Megjelent 500 számozott példányban, de ez számozatlan példány. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18118.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kátay A.: Üdvözletek és bókok könyve, vagyis utasitás az illemre és finom modorra, ... Bp., 1887, Robicsek Zsigmond, 156+4 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, szakadt címlappal.
18119.

Rufpreis:
2 400 HUF
10
Szenes Béla: Kezdő Péter első könyve és más vidám írások. Bp., 1923, Légrády. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, a kötéstáblákról a papír borítás belül részben levált.
18120.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kacsó Dénes: Elfejetett fiatalok. Regény. Bp., 1932, Centrum. Átkötött egészvászon-kötésben, bekötött elülső illusztrált borítóval.
18121.

Rufpreis:
2 400 HUF
Doyle, A, Conan : Egy veszélyes kirándulás, A koroskó tragédiája. Bp., 1903. Révai. Fűzve. félvászon kötésben.
18122.

Rufpreis:
1 000 HUF
Barta Lajos: Örvény. Színmű öt felvonásban. Történik egy vidéki városban. Bp., 1919, Pallas. Átkötött kopott egészvászon-kötés, Bírálati Tiszteletpéldány bélyegzéssel.
18123.

Barta Lajos: Örvény. Színmű öt felvonásban. Történik egy vidéki városban. Bp., 1919, Pallas. Átkötött kopott egészvászon-kötés, "Bírálati Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF